Vbet Ліга. «Динамо» здолало «Кривбас», «Дніпро-1» здобув вольову перемогу над «Шахтарем»

Сьогодні, 12 листопада відбулися ще чотири поєдинки 14-го туру чемпіонату України в елітному дивізіоні.

«Динамо» перервало свою невдалу серію, обігравши на виїзді «Кривбас» — 2:0. Це був перший матч після заміни на тренерському містку Мірчі Луческу на Олександра Шовковського. За біло-синіх зіграли футболісти, викликані на листопадовий збір національної команди: Бущан, Тимчик, Дубінчак, Караваєв (гол, замінений на 90+2-й хвилині).

У Львові «Шахтар» поступився «Дніпру-1» — 1:3. Гірники швидко відкрили рахунок, проте чорно-жовті зуміли здобути вольову звитягу. Перемога дозволила дніпрянам очолити турнірну таблицю. За обидві команди зіграли футболісти, викликані до збірної України: за «Шахтар» — Різник, Конопля (замінений на 60-й хвилині), Бондар (жовта картка), Матвієнко, Степаненко (замінений на 70-й хвилині), Зубков (замінений на 85-й хвилині), Судаков, Сікан (гол); за «Дніпро-1» — Сваток, Піхальонок (гольовий пас, замінений на 90+3-й хвилині).

«Чорноморець» — «Рух» — 2:3 (1:1)

Голи: Дідик (28, автогол), Бадібанга (58) — Пастух (9), Таллес (72, з пенальті), Плюман (87).

Вилучений: Гучек (69, «Ч»).

«Шахтар» — «Дніпро-1» — 1:3 (1:1)

Голи: Сікан (5) — Сарапій (41), Гуцуляк (51), Лєднєв (56).

26.07.2024 10:00

Сьогодні стартує мінітурнір за право замінити в УПЛ-2024/2025 СК «Дніпро-1» (Дніпро)

Згідно з рішенням Виконкому УАФ, команда, яка замінить «Дніпро-1...

30.06.2024 16:03

Міжсезоння в УПЛ: новачки «Шахтаря» й «Динамо», потужне підсилення «Полісся», нові тренери «ЛНЗ» та «Інгульця»

Клуби української Прем'єр-ліги нещодавно розпочали підготовку до новог...

29.06.2024 11:06