Ліга чемпіонів. «Шахтар» у Гамбурзі взяв реванш у «Барселони»

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» у німецькому Гамбурзі зустрічався з іспанською «Барселоною».

Гірники прагнули реабілітуватися за виїзну поразку від каталонців — 1:2. При цьому Маріно Пушич сьогодні не міг розраховувати на Коноплю й Бондаренка.

У першому таймі українці ні в чому не поступалися іменитому супернику, а за моментами навіть переважали. І якщо на 15-й хвилині Матвієнко після закидання Ракіцького з глибини не зумів переграти тер Штегена, то на 40-й «Шахтар» відкрив рахунок. Судаков здорово перевів на правий фланг, Гочолейшвілі подав, а Сікан головою вразив ціль.

Фото uefa.com

По перерві малюнок гри практично не змінився. «Шахтар» вправно оборонявся та регулярно гостро атакував. Так, тер Штегену довелося виручати «Барселону» після ударів із гострого кута від Гочолейшвілі й Сікана.

Наприкінці матчу гірники відверто зосередилися на захисті, проте не дозволили іспанцям навіть створити гольовий момент. Більше того, м’яч удруге побував у воротах «Барселони», але гол Невертона скасували через офсайд. Тож маємо сенсаційну перемогу чемпіона України — 1:0.

У складі «Шахтаря» в поєдинку взяли участь гравці, які викликалися на жовтневий збір національної команди: Різник, Матвієнко, Степаненко (замінений на 72-й хвилині), Зубков, Судаков, Назарина (вийшов на заміну на 72-й хвилині).

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група Н

4 тур

«Шахтар» (Україна) — «Барселона» (Іспанія) — 1:0 (1:0)

Гол: Сікан (40).

«Шахтар»: Різник, Гочолейшвілі, Бондар, Ракіцький, Матвієнко, Степаненко (к) (Назарина, 72), Зубков, Криськів, Судаков, Невертон (Швед, 90+8), Сікан (Келсі, 62).

Запасні: Рудько, Лемкін, Кастілло, Егіналду, Азаров, Чигринський, Топалов, Міроші, Кащук.

Тренер: Маріно Пушич.

«Барселона»: тер Штеген (к), Канселу, Араухо, Крістенсен, Алонсо (Бальде, 59), Гюндоган, Ромеу (Педрі, 59), Гаві (Лопес, 81), Рафінья (Ямал, 59), Левандовський, Торрес (Фелікс, 59).

Запасні: Пенья, Астралага, Мартінес, Кунде, Касадо.

Тренер: Хаві Ернандес.

Арбітр: Ірфан Пельто (Боснія і Герцеговина).

Попереджені: Невертон (90+7) — Араухо (45+2).

7 листопада. Гамбург. «Фолькспаркштадіон».

«Порту» (Португалія) — «Антверпен» (Бельгія) — 2:0 (1:0)

19.06.2024 13:20

Ліга чемпіонів. «Динамо» у другому кваліфікаційному раунді зіграє із сербським «Партизаном»

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування другого кваліфіка...

18.06.2024 12:00

Єврокубки-2024/2025: сезон стартує із жеребкування кваліфікаційних раундів за участі представників України

18 червня із жеребкування стартових етапів кваліфікації стартує евроку...

02.06.2024 10:00

Представництво України в єврокубках сезону-2024/2025: схема та графік старту клубів

Після переможного для «Реалу» фіналу Ліги чемпіонів-2023/2...

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...