Ліга чемпіонів. «Шахтар» в Іспанії не встояв перед «Барселоною»

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» на виїзді зустрічався з іспанською «Барселоною».

У попередніх турах гірники поступилися «Порту» (1:3) й обіграли «Антверпен» (3:2). Тепер же помаранчево-чорні відправилися в гості до «Барселони». Це був перший матч для нового головного тренера «Шахтаря» — Маріно Пушича.

Українці на початку поєдинку запропонували господарям свою гру, але каталонці досить швидко встановили повний контроль над ходом подій. Перший момент виник на 8-й хвилині, коли Лопес після помилки гірників біля власних воріт не переграв Різника. «Шахтар» відповів ударом Зубкова з кута штрафного — м’яч прийшов до рук тер Штегену.

Пізніше Різник виручив уже після небезпечного удару Канселу. Однак на 28-й хвилині «Барселона» таки забила — після закидання Гюндогана Лопес пробив у стійку, а Торрес додав у ворота. Незабаром синьо-гранатові подвоїли власну перевагу — із лінії штрафного потужно приклався той самий Лопес.

На початку другого тайму Різник парирував удари Фелікса й Алонсо, пізніше Торрес відправив м’яч у сітку, але з офсайду. А на 62-й хвилині несподівано забив «Шахтар» — правий фланг оборони «Барселони» провалився, Азаров запустив Судакова до штрафного, а той розібрався з тер Штегеном.

На 69-й хвилині після дальнього удару Лопеса помаранчево-чорних виручила стійка. У наступній атаці Лопес головою замкнув подачу Алонсо, але арбітри скасували гол через офсайд. Наприкінці матчу гості відчутно додали, проте їхні удари проходили повз ціль, зокрема Степаненко після подачі Азарова пробив поруч зі стійкою. У підсумку «Барселона» втримала переможний результат — 2:1.

У складі «Шахтаря» в поєдинку взяли участь гравці, які викликалися на жовтневий збір національної команди: Різник, Конопля (жовта картка), Матвієнко, Степаненко (замінений на 90+2-й хвилині), Зубков, Судаков (гол).

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група Н

3 тур

«Барселона» (Іспанія) — «Шахтар» (Україна) — 2:1 (2:0)

Голи: Торрес (28), Лопес (36) — Судаков (62).

«Барселона»: тер Штеген (к), Канселу, Араухо, Мартінес (Крістенсен, 82), Алонсо (Бальде, 70), Лопес (Касадо, 82), Ромеу, Гюндоган, Ямал, Торрес, Фелікс (Гію, 75).

Запасні: Пенья, Астралага, Кубарсі, Гаррідо, Форт.

Тренер: Хаві Ернандес.

«Шахтар»: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Степаненко (к) (Егіналду, 90+2), Зубков, Бондаренко, Судаков, Криськів (Невертон, 63), Сікан (Келсі, 70).

Запасні: Рудько, Кастілло, Швед, Гочолейшвілі, Чигринський, Топалов, Очеретько, Назарина, Ракіцький.

Тренер: Маріно Пушич.

Арбітр: Іван Кружляк (Словаччина).

Попереджені: Торрес (43), Бальде (75) — Криськів (50), Конопля (72), Бондар (87).

25 жовтня. Барселона. Олімпійський стадіон ім. Люїса Кумпаньша.

«Антверпен» (Бельгія) — «Порту» (Португалія) — 1:4 (1:0)

19.06.2024 13:20

Ліга чемпіонів. «Динамо» у другому кваліфікаційному раунді зіграє із сербським «Партизаном»

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування другого кваліфіка...

18.06.2024 12:00

Єврокубки-2024/2025: сезон стартує із жеребкування кваліфікаційних раундів за участі представників України

18 червня із жеребкування стартових етапів кваліфікації стартує евроку...

02.06.2024 10:00

Представництво України в єврокубках сезону-2024/2025: схема та графік старту клубів

Після переможного для «Реалу» фіналу Ліги чемпіонів-2023/2...

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...