Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України ефектно перемогла Англію на останніх секундах і очолила свою відбірну групу

Сьогодні молодіжна збірна України проводила свій третій поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — проти команди Англії.

Підопічні Унаї Мельгоси вдало розпочали відбір, перемігши спочатку Північну Ірландію (1:0), а потім Люксембург (3:0). Сьогодні ж у словацьких Кошицях у номінально домашньому матчі синьо-жовтим протистояв значно іменитіший суперник, чинний чемпіон Європи в цій віковій категорії — збірна Англії.

Фото прес-служби УАФ

Початок поєдинку був для українців дуже важким. 30 хвилин суперники домінували, влаштувавши справжню облогу наших воріт. Однак наша команда зуміла не лише відбитися, а й провести на 31-й хвилині результативну контратаку. Максим Брагару з правого флангу зробив прострільну передачу в штрафний майданчик англійців, а Назар Волошин завершив її влучним ударом.

Більше того — на 43-й хвилині синьо-жовті отримали право на штрафний, й Олег Очеретько прямим ударом ефектно закрутив м'яч у дальній кут воріт Джеймса Треффорда. Тож на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь збірної України.

Другий тайм став певною мірою повторенням першого. Англійці знову багато атакували, а наші покладалися на контргру. Атакувальні зусилля суперників увінчалися успіхом на 67-й хвилині. Ноні Мадуєке отримав м'яч у куті штрафного й спрямував його від стійки у ворота.

А на 89-й хвилині Чарлі Крессвелл відновив рівновагу, замкнувши дальню стійку після навісу Гарві Елліотта.

Утім, українці зробили неможливе. На четвертій компенсованій хвилині Ілля Квасниця в контратаці забив переможний м'яч — 3:2.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Україна (U-21) — Англія (U-21) — 3:2 (2:0)

Голи: Волошин (31), Очеретько (43), Квасниця (90+4) — Мадуєке (67), Крессвелл (89).

Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Вівчаренко, Очеретько (Рубчинський, 74), Ярмолюк (Яцик, 82), Бражко (к), Брагару, В’юнник (Краснопір, 59), Волошин (Квасниця, 74).

Запасні: Фесюн, Кучерявий, Дідик, Смоляков, Гунічев.

Тренер: Унаї Мельгоса.

Англія (U-21): Треффорд, Брентвейт, Гамфріс (Ілінг-Джуніор, 57), Крессвелл, Лівраменто (Нортон-Каффі, 73), Байно-Гіттенс (Філоджін, 57), Макейті (Роу, 73), Гекні (Делап, 57), Льюїс, Мадуєке, Елліотт (к).

Запасні: Кокс, Патіно, Ремзі, Кванса.

Тренер: Лі Карслі.

Арбітр: Густаву Коррея (Португалія).

Попереджені: Рубчинський (90+2), Роман (90+6) — Льюїс (66), Крессвелл (90+6).

16 жовтня. Кошице. Кошицька футбольна арена.

Плей-оф: 11—19 листопада 2024 року.

Склад груп відбірного турніру Євро-2025 (U-21)

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).

Група А: Італія, Ірландія, Норвегія, Туреччина, Латвія, Сан-Марино.

Група В: Іспанія, Бельгія, Шотландія, Угорщина, Казахстан, Мальта.

Група С: Нідерланди, Швеція, Грузія, Північна Македонія, Молдова, Гібралтар.

Група D: Німеччина, Польща, Ізраїль, Болгарія, Косово, Естонія.

Група E: Румунія, Швейцарія, Фінляндія, Албанія, Чорногорія, Вірменія.

Група F: Англія, Україна, Сербія, Північна Ірландія, Азербайджан, Люксембург.

Група G: Португалія, Хорватія, Греція, білорусь, Фарерські о-ви, Андорра.

Група H: Франція, Австрія, Словенія, Боснія і Герцеговина, Кіпр.

Група I: Данія, Чехія, Ісландія, Уельс, Литва.

29.03.2024 12:00

Євро-2025 (U-21): гравці молодіжної збірної України прокоментували переможний матч з Азербайджаном

Молодіжна збірна України здобула впевнену перемогу в матчі відбору&nbs...

26.03.2024 15:54

Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Баку обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 26 березня в Баку молодіжна збірна України провела...

22.03.2024 22:05

U-21: молодіжна збірна України в товариському матчі обіграла команду Марокко U-23

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти к...