Євро-2025 (U-21). Молодіжна збірна України розпочала кваліфікацію з перемоги над командою Північної Ірландії

Сьогодні, 12 вересня молодіжна збірна України провела свій стартовий поєдинок відбору Євро-2025 (U-21) — проти команди Північної Ірландії.

Чотири дні тому синьо-жовті відіграли свій перший матч під керівництвом Унаї Мельгоси — у спарингу поступилися одноліткам із Німеччини (0:2). Тепер же на нашу команду очікував старт у кваліфікаційному турнірі Євро-2025 (U-21). Українці приймали Північну Ірландію у словацькому Попраді.

Фото прес-служби УАФ

Наша команда одразу ж заволоділа м’ячем, проте опоненти вправно оборонялися. Лише на 20-й хвилині Брагару завдав першого удару в площину, пізніше він же не зумів поцілити в дальній кут. Згодом ірландці ледь не скористалися помилкою Салюка, який невдало скинув на Нещерета, але м’яч із лінії вибив Роман. Наприкінці першого тайму Маршалл ударом здалеку і Смоляков після обіграшу з Рубчинським змусили реагувати голкіперів.

Друга половина гри розпочалася з удару Макгакіна в площину. Українці знову отримали контроль над м’ячем, однак до справжньої небезпеки біля воріт суперника справа не доходила. Натомість на 63-й хвилині Макгакін прорвався лівим флангом, увійшов до штрафного й пробив у ближній кут — Нещерет виручив.

Утім, заміни від Унаї Мельгоси вплинули на хід гри. На 70-й хвилині комбінацію за участю Квасниці та Краснопера влучним ударом із лінії штрафного завершив Роман — 1:0. Наприкінці зустрічі українці завдали ще кількох ударів по воротах, тоді як суперникам серйозно потурбувати Нещерета не вдалося. Тож синьо-жовті стартують із перемоги.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Україна (U-21) — Північна Ірландія (U-21) — 1:0 (0:0)

Гол: Роман (70).

Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Смоляков, Ярмолюк (Павлюк, 89), Бражко (к), Рубчинський, Брагару, В’юнник (Краснопір, 68), Волошин (Квасниця, 58).

Запасні: Фесюн, Булеза, Слюбик, Лосенко, Сігеєв, Скорко.

Тренер: Унаї Мельгоса.

Північна Ірландія (U-21): Макмуллан, Макклелланд, Фогарті (Маккосланд, 84), Стюарт, Форбс, Маршалл (Маккі, 68), Макдоннелл, Джонстон (к), Макгакін (Аллен, 84), Келлі (Девлін, 75), Маккірнан (Глінн, 75).

Запасні: Кларк, Макканн, Скотт, Фаркуар.

Тренер: Томмі Райт.

Арбітр: Кай Ерік Стеєн (Норвегія).

Попереджені: Батагов (90+5) — Маршалл (66), Форбс (90+5).

12 вересня. Попрад. Національний тренувальний центр.

Плей-оф: 11—19 листопада 2024 року.

Склад груп відбірного турніру Євро-2025 (U-21)

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).

Група А: Італія, Ірландія, Норвегія, Туреччина, Латвія, Сан-Марино.

Група В: Іспанія, Бельгія, Шотландія, Угорщина, Казахстан, Мальта.

Група С: Нідерланди, Швеція, Грузія, Північна Македонія, Молдова, Гібралтар.

Група D: Німеччина, Польща, Ізраїль, Болгарія, Косово, Естонія.

Група E: Румунія, Швейцарія, Фінляндія, Албанія, Чорногорія, Вірменія.

Група F: Англія, Україна, Сербія, Північна Ірландія, Азербайджан, Люксембург.

Група G: Португалія, Хорватія, Греція, білорусь, Фарерські о-ви, Андорра.

Група H: Франція, Австрія, Словенія, Боснія і Герцеговина, Кіпр.

Група I: Данія, Чехія, Ісландія, Уельс, Литва.

26.03.2024 15:54

Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Баку обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 26 березня в Баку молодіжна збірна України провела...

22.03.2024 22:05

U-21: молодіжна збірна України в товариському матчі обіграла команду Марокко U-23

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти к...