U-21: у товариському матчі молодіжна збірна України поступилася команді Німеччини

Сьогодні, 8 вересня молодіжна збірна України, яка готується до старту у кваліфікації Євро-2025 (U-21), зустрічалася в спарингу з однолітками з Німеччини.

Гра проходила на «Людвігспаркштадіон» у Саарбрюкені та була першою для Унаї Мельгоси в ролі головного тренера синьо-жовтих. Зазначимо, що іспанський фахівець очолив оновлену молодіжну збірну, де зібрані гравці 2002 року народження й молодші.

Фото Томас Бекер/DFB

На початку зустрічі гості непогано контролювали м’яч, проте із часом німці перехопили ініціативу. Перший небезпечний момент створив Кнауфф, який змістився з флангу й пробив у руки Нещерету. Згодом Сігеєв останньої миті заблокував простріл Мукоко, також своїми спробами відзначилися Кляйне-Бекель і Рьйоль. Незадовго до перерви після флангової подачі Беєр випередив Нещерета, але схибив, пізніше Кнауфф також пробив над поперечиною.

Наша ж збірна не могла довести справу до акцентованого удару по воротах. Можна пригадати хіба що випад Волошина, якому не дав пробити візаві, а також скидку Бражка після кутового, на яку не відгукнулися партнери.

У перерві тренери обох команд практично повністю змінили склади. Українці провели кілька непоганих атак, але без завершення. Натомість німці на 53-й хвилині відкрили рахунок — Вольтемаде перехопив м’яч і віддав до штрафного на Беєра, який пробив повз Фесюна.

Згодом господарі заробили небезпечний штрафний, однак Небель пробив повз ціль. Своєю чергою синьо-жовтим важко давалася гра на чужій половині поля. Хоча на 69-й хвилині Рубчинський небезпечно пробив із півкола після контратаки, а пізніше він же перевірив голкіпера дальнім ударом.

На 88-й хвилині німці відповіли ударом Тресольді, з яким упорався Фесюн. Утім, уже за мить господарі перехопили м’яч у центрі поля, Лемперле ввірвався до штрафного й зумів подвоїти перевагу своєї команди. У підсумку збірна України поступилася — 0:2.

Тепер на синьо-жовтих чекає гра відбору Євро-2025 (U-21) проти Північної Ірландії, яка відбудеться 12 вересня у Словаччині, на полі Національного тренувального центру Попрада (початок — о 19.30 за київським часом).

Товариський матч молодіжних збірних

Німеччина (U-21) — Україна (U-21) — 2:0 (0:0)

Голи: Беєр (53), Лемперле (88).

Німеччина (U-21): Урбіг, Кляйне-Бекель (Вагнер, 46), Гехтер (Рідель, 46), Шмідт (Аррей-Мбі, 46), Кнауфф (Лемперле, 46), Мартель (к) (Брайтгаупт, 46), Браун (Роте, 46), Рьйоль (Зіберт, 46), Груда (Вольтемаде, 46), Беєр (Небель, 56), Мукоко (Тресольді, 56).

Запасні: Ернст, Гебгардт.

Тренер: Антоніо Ді Сальво.

Україна (U-21): Нещерет (Фесюн, 46), Роман (Скорко, 46), Салюк (Боль, 46), Батагов (Слюбик, 61), Смоляков (Булеза, 46), Сігеєв (Ярмолюк, 46), Бражко (к) (Павлюк, 66), Лосенко (Рубчинський, 46), Теслюк (Квасниця, 46), В’юнник (Краснопір, 46), Волошин (Брагару, 46).

Запасний: Кінарейкін.

Тренер: Унаї Мельгоса.

Арбітр: Ясмін Саботич (Люксембург).

Попереджені: Мартель (35), Брайтгаупт (71), Рідель (81) — Бражко (62), Боль (68).

8 вересня. Саарбрюкен. «Людвігспаркштадіон».

Склад груп відбірного турніру Євро-2025 (U-21)

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).

Група А: Італія, Ірландія, Норвегія, Туреччина, Латвія, Сан-Марино.

Група В: Іспанія, Бельгія, Шотландія, Угорщина, Казахстан, Мальта.

Група С: Нідерланди, Швеція, Грузія, Північна Македонія, Молдова, Гібралтар.

Група D: Німеччина, Польща, Ізраїль, Болгарія, Косово, Естонія.

Група E: Румунія, Швейцарія, Фінляндія, Албанія, Чорногорія, Вірменія.

Група F: Англія, Україна, Сербія, Північна Ірландія, Азербайджан, Люксембург.

Група G: Португалія, Хорватія, Греція, білорусь, Фарерські о-ви, Андорра.

Група H: Франція, Австрія, Словенія, Боснія і Герцеговина, Кіпр.

Група I: Данія, Чехія, Ісландія, Уельс, Литва.

Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Баку обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 26 березня в Баку молодіжна збірна України провела...

22.03.2024 22:05

U-21: молодіжна збірна України в товариському матчі обіграла команду Марокко U-23

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти к...