Сергій Ребров: «Дуже важлива гра, футболісти віддали всі емоції та сили»

Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу над Північною Македонією (2:0) у межах кваліфікації Євро-2024.

— Наскільки підтримка наших уболівальників додавала наснаги хлопцям?

— Підтримка завжди допомагає, ми дуже вдячні за неї. Також вдячні Чехії й Празі, які дали нам змогу підготуватися до зустрічі, надали цей стадіон. Сьогодні була дуже гарна атмосфера, вона допомагала гравцям, що дуже важливо.

— Можливо, ви помітили, що арбітр дозволяв більш агресивну гру? Це якось вплинуло на її темп? Як сьогодні зіграла команда суперників?

— Збірна Північної Македонії — міцна команда. В атаці вона має дуже гарних виконавців, що й продемонструвала. Що стосується рефері, то поєдинок був дуже важливим для обох збірних. Було багато стиків, боротьби. Напевно, коли одна з команд забиває м’яч, то боротьби стає набагато більше. Я вважаю, що арбітр упорався з грою.

— Чи можемо ми очікувати ротації в збірній України в матчі проти Мальти?

— Так. Я після зустрічі з Англією у вересні говорив, що треба подивитися, як гравці відновлюються. Сьогодні було дуже важке поле, дуже важлива гра, я вважаю, що футболісти віддали всі емоції та сили. Тепер треба відновлюватися, перед матчем із Мальтою подивимося на їхній стан.

— Михайло Мудрик не реалізував багато моментів. Що ви думаєте про його перспективи

— Скільки років Михайлу? Ви хочете, щоб він уже був, як Мессі? Він крок за кроком намагається грати краще. Ви запитуєте в мене, яка перспектива у футболіста, що вже грає за «Челсі»? У Мудрика все попереду, він багато працює. Я не вважаю, що сьогодні Михайло провів якусь невдалу гру, — він дуже допомагав команді. Те, що не забив, — іноді буває. Але він старається, створює моменти.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
26.02.2024 19:30

Триває продаж квитків на домашній матч збірної України, що відбудеться 26 березня

Триває продаж квитків на домашній матч національної збірної України, я...

12.01.2024 14:00

2024: які події чекають на український футбол у новому році

У новому, 2024 році на наші команди чекають нові важливі події. П...

Підписатися на новини
FootPass