Відбір Євро-2024. Збірна України в Празі здобула важливу перемогу над Північною Македонією

Сьогодні, 14 жовтня в чеській Празі збірна України в межах кваліфікації Євро-2024 провела поєдинок проти команди Північної Македонії. Незважаючи на те, що синьо-жовті грали не вдома, підтримка трибун на «Epet Арені» була відчутною.

Команда Сергія Реброва мала кадрові проблеми, зокрема не поїхали на збір травмовані Ярмоленко й Циганков, через пошкодження не міг допомогти й Кривцов. Також до заявки на матч не потрапили Попов і Русин.

Фото Павла Кубанова

Перші хвилини зустрічі пройшли в боротьбі, але із часом перевага збірної України стала очевидною. Спершу Дімітрієвський потягнув удари Довбика й Мудрика, які заходили до штрафного через фланг. Потім неточними ударами здалеку відзначилися дуже активний Мудрик і Конопля. Македонці відповіли своїм моментом, коли Міовський завершував контратаку, але Трубін його удар парирував.

На 30-й хвилині наша команда відкрила рахунок: Судаков перехопив, обігрався із Зінченком і пробив здалеку, а м’яч рикошетом від Серафімова влетів у сітку. Це перший гол для Георгія за національну збірну.

Після цього македонці перехопили ініціативу й могли відігратися. Спершу Міовський у штрафному прибрав Матвієнка, але Трубін був на місці. Згодом Ашковський наблизився до володінь Анатолія через правий фланг — і тут наш кіпер дуель виграв. Також можна пригадати обвідний удар Ельмаса повз ціль.

На початку другого тайму Довбик не реалізував вихід сам на сам, щоправда, перебуваючи в офсайді. На 53-й хвилині Чурлінов увірвався до нашого штрафного, але Трубін виручив збірну України. Згодом уже синьо-жовті змарнували дві чудові нагоди. Спершу Довбик утік у контратаці й віддав на Мудрика, але той програв дуель кіперу. А потім Матвієнко після подачі Зінченка з кутового влучив у поперечину.

Надалі балканці заволоділи м’ячем, намагаючись зрівняти рахунок. Здалеку в площину пробив Адемі. Українці відповіли класним дальнім ударом Мудрика — м’яч пролетів поруч зі стійкою. Незабаром гостей урятував Дімітрієвський, перевівши потужний постріл Судакова в поперечину.

На 87-й хвилині Маліновський розіграв контратаку, віддав на Яремчука, але нападник пробити воротаря македонців не зумів. Утім, у компенсований час збірна України таки забила вдруге: після перехоплення на власній половині Караваєв прорвався лівим флангом і, помітивши, що голкіпер вийшов задалеко, дальнім ударом поцілив у порожні ворота. 2:0 — надважлива перемога синьо-жовтих.

Тепер на нашу збірну очікує ще один матч кваліфікації Євро-2024 — 17 жовтня в гостях проти Мальти (початок — о 21:45 за київським часом).