U-19: юнацька збірна України на турнірі в Сеулі перемогла команду Марокко

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження) провела свій третій поєдинок на міжнародному турнірі в Південній Кореї.

У стартовому турі підопічні Олега Кузнецова поступилися господарям (2:4), після чого перемогли команду В’єтнаму (3:2).

У третьому, заключному для себе матчі синьо-жовті зустрілися зі збірною Марокко. Поступаючись по ходу першого тайму з рахунком 0:2, українські футболісти змогли переломити хід зустрічі й перемогти — 4:3. Дубль — в активі форварда «Динамо» Матвія Пономаренка. Ще по м'ячу забили його одноклубники Назар Балаба й Тарас Михавко. 

Міжнародний турнір Seoul Cup (U-19)

10.10.2023

Південна Корея — Україна — 4:2

В’єтнам — Марокко — 0:5

12.10.2023

Україна — В’єтнам — 3:2

Південна Корея — Марокко — 1:1

15.10.2023

Марокко (U-20)  Україна (U-19) — 3:4 (2:2) 

Голи: (7), (20), (83) — Балаба (24), Михавко (45+2), Пономаренко (49, 80, з пенальті).

Україна: Фесюк, Лисенко, Михавко, Балаба, Гусєв, Михайлів (Янчишин, 45), Ващенко (Сизонюк, 90+2), Василець (Микитюк, 60), Деркач, Кремчанін (Годя, 90+3), Пономаренко. 

Південна Корея — В’єтнам — 2:0

Підсумкова таблиця

 

І

В

Н

П

М

О

1. Південна Корея

3

2

1

0

7—3

7

2. Україна

3

2

0

1

9—9

6

3. Марокко

3

1

1

1

9—5

4

4. В’єтнам

3

0

0

3

2—10

0

Нагадаємо, що з 15-го до 21 листопада ця юнацька збірна України гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19). За підсумками жеребкування синьо-жовті зустрінуться з командами Словаччини, Косова та Мальти (господар змагань).

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-19)

Група 1: Франція, Данія, Ісландія, Естонія.

Група 2: Норвегія, Угорщина, Латвія, Гібралтар.

Група 3: Сербія, Шотландія, Болгарія, Андорра.

Група 4: Італія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Група 5: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Казахстан.

Група 6: Іспанія, Грузія, Кіпр, Молдова.

Група 7: Україна, Словаччина, Косово, Мальта.

Група 8: Туреччина, Греція, білорусь, Литва.

Група 9: Ізраїль, Хорватія, Вірменія, Фарерські о-ви.

Група 10: Чехія, Румунія, Фінляндія, Сан-Марино.

Група 11: Нідерланди, Боснія і Герцеговина, Азербайджан, Люксембург.

Група 12: Англія, Австрія, Уельс, Чорногорія.

Група 13: Ірландія, Бельгія, Словенія, Албанія.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами приєднаються до Португалії в елітному раунді кваліфікації.

Збірна Північної Ірландії на правах господаря отримала пряму перепустку до фінальної стадії, яка пройде влітку 2024 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
09.12.2023 13:01

Олег Кузнецов: «Жеребкуванням еліт-раунду Євро ми залишилися задоволеними»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2005 ро...

26.11.2023 14:01

Олег Кузнецов: «У нашій кваліфікаційній групі був пристойний рівень команд»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2005 ро...

19.10.2023 17:03

Олег Кузнецов: «Поєдинки в Південній Кореї підуть нашій збірній на користь»

Юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження...

06.10.2023 11:03

U-19: Олег Кузнецов оприлюднив склад юнацької збірної України для участі в турнірі в Південній Кореї

Юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження...

Підписатися на новини
FootPass