U-19: юнацька збірна України на турнірі в Сеулі перемогла команду В’єтнаму

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження) провела свій другий поєдинок на міжнародному турнірі в Південній Кореї.

У стартовому турі підопічні Олега Кузнецова поступилися господарям (2:4), а тепер зустрічалися з командою В’єтнаму.

Синьо-жовті здобули перемогу з рахунком 3:2, двічі поступаючись по ходу зустрічі. У складі збірної України дубль оформив півзахисник «Динамо» Дмитро Кремчанін, який вийшов на заміну, ще один гол — в активі нападника «Руху» Сергія Панченка.

У заключному поєдинку в Сеулі наші хлопці зустрінуться з командою Марокко. Гра відбудеться 15 жовтня.

Міжнародний турнір Seoul Cup (U-19)

10.10.2023

Південна Корея — Україна — 4:2

В’єтнам — Марокко — 0:5

12.10.2023

Україна (U-19) — В’єтнам (U-19) 3:2 (1:1)

Голи: Панченко (43), Кремчанін (80, 87) — Конг Фуонг (14), Мін Тьєн (55).

Україна: Суркіс, Балаба (Михавко, 46), Сизонюк, Білоконь (Гусєв, 46), Лисенко, Шамузов (Кремчанін, 46), Михайлів (Ващенко, 46), Янчишин (Дзень, 65), Годя (Деркач, 46), Панченко, Микитюк (Василець, 65).

Південна Корея — Марокко — 1:1

Турнірна таблиця

 

І

В

Н

П

М

О

1. Марокко

2

1

1

0

6—1

4

2. Південна Корея

2

1

1

0

5—3

4

3. Україна

2

1

0

1

5—6

3

4. В’єтнам

2

0

0

2

2—8

0

15.10.2023

Україна — Марокко (06:30)

Південна Корея — В’єтнам (10:00)

Час початку матчів — київський. 

Нагадаємо, що з 15-го до 21 листопада ця юнацька збірна України гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19). За підсумками жеребкування синьо-жовті зустрінуться з командами Словаччини, Косова та Мальти (господар змагань).

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-19)

Група 1: Франція, Данія, Ісландія, Естонія.

Група 2: Норвегія, Угорщина, Латвія, Гібралтар.

Група 3: Сербія, Шотландія, Болгарія, Андорра.

Група 4: Італія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Група 5: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Казахстан.

Група 6: Іспанія, Грузія, Кіпр, Молдова.

Група 7: Україна, Словаччина, Косово, Мальта.

Група 8: Туреччина, Греція, білорусь, Литва.

Група 9: Ізраїль, Хорватія, Вірменія, Фарерські о-ви.

Група 10: Чехія, Румунія, Фінляндія, Сан-Марино.

Група 11: Нідерланди, Боснія і Герцеговина, Азербайджан, Люксембург.

Група 12: Англія, Австрія, Уельс, Чорногорія.

Група 13: Ірландія, Бельгія, Словенія, Албанія.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами приєднаються до Португалії в елітному раунді кваліфікації.

Збірна Північної Ірландії на правах господаря отримала пряму перепустку до фінальної стадії, яка пройде влітку 2024 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
06.02.2024 17:03

Євро-2024 (U-19): визначилися локації й час початку матчів еліт-раунду відбору за участю юнацької збірної України

Ще в грудні минулого року відбулося жеребкування еліт-раунду кваліфіка...

18.01.2024 16:00

Євро-2024 (U-19): визначився календар матчів еліт-раунду відбору за участю юнацької збірної України

Ще в грудні минулого року відбулося жеребкування еліт-раунду кваліфіка...

24.12.2023 16:00

2023: підсумки року для юнацької збірної України U-19/20

У 2023-му завершила свої виступи юнацька збірна України, складена з гр...

22.12.2023 16:00

2023: підсумки року для юнацької збірної України U-18/19

Юнацька збірна України, очолювана Олегом Кузнецовим, першу половину 20...

Підписатися на новини
FootPass