Відбулася робоча зустріч керівників клубів УПЛ та Комітету арбітрів УАФ

Сьогодні, 11 жовтня з ініціативи клубів Української Прем’єр-ліги у форматі відеоконференції відбулося обговорення актуальних питань за участі керівників ФК ліги та Комітету арбітрів УАФ.

У зустрічі взяли участь президенти, віце-президенти та гендиректори клубів УПЛ, перші віце-президенти УАФ Олег Протасов і Вадим Костюченко, заступник генерального секретаря УАФ Ігор Грищенко, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі та головний експерт з арбітражу УАФ Нікола Ріццолі.

Фото прес-служби УАФ

За змістом зустріч складалася з двох основних частин. У першій Нікола Ріццолі демонстрував відеозаписи суперечливих ігрових епізодів (із прив’язкою до VAR), які мали місце в матчах перших 10-ти турів сезону-2023/2024, аналізував рішення арбітрів у цих епізодах та давав загальну оцінку роботі рефері УПЛ за цей період. Паралельно представники клубів мали змогу ставити запитання та отримувати детальні роз’яснення щодо різних ігрових ситуацій та рішень арбітрів від Ніколи Ріццолі та Лучано Лучі.

Фото прес-служби УАФ

У другій частині зустрічі її учасники сконцентрувалися на обговоренні можливостей для вдосконалення комунікації між Комітетом арбітрів УАФ та клубами. Зокрема, представники ФК наголосили на необхідності проведення подібних зустрічей та обговорень на регулярній основі. Представники комітету арбітрів підтримали таку пропозицію. Також клуби підтримали ідею в майбутньому проводити подібні обговорення з аналізом конкретних ігрових епізодів та оцінкою рішень арбітрів онлайн на YouTube-платформі УАФ.

Фото прес-служби УАФ

«Вдячний клубам УПЛ за ініціативу щодо такої зустрічі. Із боку УАФ ми всіляко готові підтримувати цей діалог і допомагати в розвитку арбітражу. Зокрема, ідеться про підготовку арбітрів для роботи із системами VAR і сприяння в тому, щоб у перспективі всі матчі проходили з використанням таких технологій. Вдячний клубам, які долучилися до створення відповідних технічних умов», — зазначив Вадим Костюченко.

«Це була дуже корисна зустріч. Клуби мали можливість одержати важливу інформацію про роботу суддівського корпусу, отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять. Ми почули корисні пропозиції і від клубів, і від комітету арбітрів, і я впевнений, що така розмова сприятиме розвитку конструктивної співпраці. УАФ готова в цьому допомогти», — наголосив Олег Протасов.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
02.03.2024 20:00

Vbet Ліга. Звитяги «Динамо», «Ворскли» й «Руху», перша перемога «Миная»

Сьогодні, 2 березня відбулися ще чотири матчі 19-го туру чемпіонату Ук...

01.03.2024 20:00

Vbet Ліга. «ЛНЗ» вирвав перемогу над «Поліссям» у першому матчі 19-го туру

Сьогодні, 1 березня відбувся стартовий матч 19-го туру чемпіонату Укра...

29.02.2024 14:30

Призначено офіційних осіб на матчі 19-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб ...

26.02.2024 17:30

Vbet Ліга. «Шахтар» втратив очки в Олександрії, перемога «Зорі» над «Ворсклою»

Сьогодні, 26 лютого відбулися заключні три поєдинки 18-го туру чемпіон...

Підписатися на новини
FootPass