Приклад взаємної підтримки від обласних асоціацій: на Дніпропетровщині завершився розіграш відкритого Кубка області з футболу

Дві футбольні команди з Харківщини, лозівський «Авангард» та сахновщанський «Колос», зійшлися в поєдинку за головний футбольний трофей Дніпропетровщини у фіналі відкритого Кубку області.

Розуміючи, що через активні бойові дії в Харківській та сусідній Донецькій областях проведення обласних футбольних змагань на цей час неможливе, Асоціація футболу Дніпропетровської області запросила команди із цих регіонів до участі у своїх змаганнях.

Фото АФДО

На момент фіналу ФК «Колос» уже мав золоті нагороди в Суперлізі Дніпропетровської області, тоді як ФК «Авангард» фінішував у цьому турнірі на четвертому місці. Для обох команд це було принципове особисте протистояння, що додало емоцій у вирішальному матчі.

Фото АФДО

Вітаємо ФК «Авангард», його вболівальників, гравців, тренерів та керівництво з упевненою перемогою — 4:0! На фіналі Кубку були присутні голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, голова Харківської обласної асоціації футболу Віктор Коваленко, президент ФК «Колос» Армен Бакманян, генеральний директор ФК «Авангард» Микола Камінський, керівник Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів та голова Магдалинівської громади Володимир Дробітько.

Фото АФДО

Також почесні гості мали честь нагородити ФК «Донбас», який став бронзовим призером чемпіонату Суперліги Дніпропетровської області. Саме ці хлопці зараз боронять кордони нашої держави й одразу після нагородження відправилися на передову. Головний тренер Олександр Косевич, він же — виконавчий директор Аасоціації футболу Донецької області, долучився до привітання своєї команди й подякував захисникам.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов та голова обласної асоціації Віктор Коваленко висловили подяку Віктору Андрухіву, керівнику Асоціації футболу Дніпропетровської області, за чудову організацію змагань, єдність та співпрацю.

За матеріалами Харківської обласної асоціації футболу

НОВИНИ ПО ТЕМІ
20.02.2024 16:15

Офіційно. Рішення Виконкому УАФ щодо головних тренерів національних збірних команд України

Виконавчий комітет Української асоціації футболу погодив наступні кадр...

20.02.2024 16:03

Офіційно. Арбітрів очікує поліграф та жеребкування при призначенні на матчі

Як ми вже повідомляли, рішенням Виконкому Української асоціації футбол...

20.02.2024 16:00

Офіційно. Рішення Виконкому Української асоціації футболу

20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого...

13.02.2024 19:15

Керівники Української асоціації футболу відвідали Закарпаття

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко та генеральний...

Підписатися на новини
FootPass