Дмитро Кубряк провів відкритий урок для школярів столичної гімназії № 191

Арбітр УАФ і нейрохірург-доброволець, який пережив російський полон, Дмитро Кубряк на запрошення керівництва київської гімназії № 191 ім. П. Г. Тичини провів відкритий урок для учнів 9—10 класів та їхніх учителів. Зустріч було присвячено Дню захисників і захисниць України.

Фото прес-служби УАФ

На прохання школярів Дмитро розповів історію свого перебування в Маріуполі в березні 2022 року, куди він полетів гвинтокрилом з іншими медиками-добровольцями для того, щоб допомагати пораненим воїнам, пізнішого потрапляння в полон й випробувань, які випали на долю захисників Маріуполя там, а також повернення з полону.

Фото прес-служби УАФ

«Це може здатися дивним, але я дуже хвилювався перед цією зустріччю. Такого хвилювання в мене не було перед жодним із численних інтерв’ю українським чи закордонним ЗМІ. Відчував велику відповідальність, але дуже сподобалося те, що діти проявляли величезну зацікавленість у спілкуванні, ставили багато запитань. Враження після такого спілкування дуже позитивні й надихаючі», — зізнався Дмитро Кубряк.

Фото прес-служби УАФ

Для підтримки спортивного руху в гімназії та на добру згадку про зустріч представник УАФ подарував старшокласникам м’ячі. Приємним завершенням заходу стали спільні фото з учнями та вчителями.  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.02.2024 20:00

Андрій Шевченко зустрінеться з представниками клубів УПЛ та ПФЛ

З ініціативи президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка...

18.01.2024 13:01

На Конгресі УАФ очікують на поважних гостей

За рішенням Виконавчого комітету Української асоціації футболу позачер...

Підписатися на новини
FootPass