Дмитро Кубряк провів відкритий урок для школярів столичної гімназії № 191
![](/photos/FFU/2023/кубряк-ш-1.jpg)
Арбітр УАФ і нейрохірург-доброволець, який пережив російський полон, Дмитро Кубряк на запрошення керівництва київської гімназії № 191 ім. П. Г. Тичини провів відкритий урок для учнів 9—10 класів та їхніх учителів. Зустріч було присвячено Дню захисників і захисниць України.
Фото прес-служби УАФ
На прохання школярів Дмитро розповів історію свого перебування в Маріуполі в березні 2022 року, куди він полетів гвинтокрилом з іншими медиками-добровольцями для того, щоб допомагати пораненим воїнам, пізнішого потрапляння в полон й випробувань, які випали на долю захисників Маріуполя там, а також повернення з полону.
Фото прес-служби УАФ
«Це може здатися дивним, але я дуже хвилювався перед цією зустріччю. Такого хвилювання в мене не було перед жодним із численних інтерв’ю українським чи закордонним ЗМІ. Відчував велику відповідальність, але дуже сподобалося те, що діти проявляли величезну зацікавленість у спілкуванні, ставили багато запитань. Враження після такого спілкування дуже позитивні й надихаючі», — зізнався Дмитро Кубряк.
Фото прес-служби УАФ
Для підтримки спортивного руху в гімназії та на добру згадку про зустріч представник УАФ подарував старшокласникам м’ячі. Приємним завершенням заходу стали спільні фото з учнями та вчителями.
Офіційно. Виконком УАФ вирішив, що команда, яка замінить СК «Дніпро-1» в УПЛ, визначиться в перехідному турнірі
22 липня в Будинку футболу відбувся Виконком УАФ, який ухвалив рішення...
У Києві пройшли НТЗ арбітрів і семінари інструкторів та спостерігачів УПЛ
Із 12-го до 17 липня в Києві проходили навчально-тренувальний збір арб...
Європейські студентські ігри-2024: Україна — із золотом та двома сріблами!
VII Європейські університетські ігри, які у 2024 році приймала Угорщин...
«Відкриті уроки футболу» — на підтримку дітей Харківщини
У Валківській громаді, що на Харківщині, із метою психосоціальної підт...