Юнацька ліга УЄФА. «Рух» U-19 зіграв унічию із «Сараєвом» на старті Шляху чемпіонів країн

У розіграші Юнацької ліги УЄФА сезону-2023/2024 серед команд U-19 бере участь львівський «Рух», який став переможцем попереднього розіграшу чемпіонату України.

У межах першого раунду Шляху чемпіонів країн жовто-чорні приймали боснійський «Сараєво» в польському місті Стальова Воля.

Поєдинок завершився нічиєю — 1:1. Пропустивши в першому таймі, по перерві «Рух» відігрався завдяки голу Андрія Кітели з пенальті.

Матч-відповідь відбудеться в Сараєві 25 жовтня.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів країн

Раунд 1. Перший матч

«Рух» (U-19) — «Сараєво» (U-19) — 1:1 (0:1)

Голи: Кітела (66, з пенальті) — Нуркович (23).

«Рух» (U-19): Бакус, Кітела, Турко, Холод, Поповський, Бойко, Пастух, Денисов (Штокал, 88), Касарда (Шайда, 67), Панченко (Музичук, 82), Квас.

Вилучений: Кітела (90+4, «Р»).

У разі успіху на цій стадії в другому раунді львів’яни протистоятимуть переможцю дуелі «Фамалікао» (Португалія) — «Мідтьюлланн» (Данія).

Нагадаємо, що сьогодні команда «Шахтаря» U-19 обіграла однолітків із «Антверпена» (2:1) в межах Шляху Ліги чемпіонів Юнацької ліги УЄФА.

22.04.2024 21:05

Юнацька ліга УЄФА-2023/2024. Переможцем турніру став грецький «Олімпіакос»

Сьогодні у фінальному матчі Юнацької ліги УЄФА-2023/2024 у швейцарсько...

29.01.2024 16:25