Вадим Костюченко: «На матчі у Вроцлаві очікуємо аншлаг»

Перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко розповів прес-службі УАФ про ситуацію довкола підготовки до матчу відбору Євро-2024 Україна — Англія.

«На жаль, укотре збірна України не може зіграти вдома, але дякуємо Польщі за те, що вона знову стає для нас рідною домівкою! Не буду розкривати всі карти, але під час матчу буде організовано акції подяки нашим польськім друзям — і це лише один зі способів передати наші теплі почуття до поляків за допомогу!

Уже можна говорити, що на стадіоні у Вроцлаві під час нашого поєдинку з англійцями очікується аншлаг. Квоту Англії у 3 500 квитків викуплено вже давно, також добігає кінця й продаж інших квитків: станом на ранок п’ятниці їх було продано 35 000. Кожен, хто займе місце на трибунах, отримає національний прапор України — це допоможе створити для нашої збірної атмосферу домашнього матчу.

Уже за традицією частину місць буде виділено для дітей-переселенців із регіонів України, де йдуть бойові дії. І саме ці дітки будуть виводити футболістів на поле. Почесними гостями на трибунах також будуть наші захисники, що проходять реабілітацію після поранень у Польщі та Німеччині, члени сімей наших загиблих героїв…

До поєдинку національних збірних заплановано футбольний матч між уболівальниками України та Англії. А крім цього, у Вроцлаві з допомогою УАФ під егідою Херсонської обласної асоціації футболу й Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя буде організовано благодійний турнір «Херсонщина і Крим — це Україна», в якому візьмуть участь 16 команд, сформованих з українців, що проживають у Польщі. Матчі турніру пройдуть поруч зі стадіоном, де зіграють національні команди, тому всі учасники також займуть місця на трибунах під час поєдинку Україна — Англія, щоб підтримати команду Сергія Реброва», — сказав Вадим Костюченко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.01.2024 14:00

2024: які події чекають на український футбол у новому році

У новому, 2024 році на наші команди чекають нові важливі події. П...

31.12.2023 12:00

2023: підсумки року для національної збірної України

У рік, що минає, головна збірна України провела дев’ять матчів,...

Підписатися на новини
FootPass