Ліга Європи. «Зоря» обіграла «Славію» у плей-оф раунді відбору, але вилетіла до Ліги конференцій

Луганська «Зоря» не зуміла пройти чеську «Славію» в межах плей-оф раунду кваліфікації Ліги Європи-2023/2024.

Тиждень тому в Празі українці поступилися — 0:2. Домашній матч-відповідь проти «Славії» луганці проводили в польському Любліні. Напередодні пост головного тренера «Зорі» покинув Ненад Лалатович, тож сьогодні чорно-білих на поле виводив Младен Бартулович.

У перші 30 хвилин гри «Славія» виглядала краще, завдала кількох ударів. Проте після цього «Зоря» видала блискучий відрізок із двома забитими голами. Спершу Алефіренко несподівано приклався здалеку і влучив точнісінько в ціль. Затим Вантух перехопив м’яч на власній половині, Антюх прорвався лівим флангом та ударом у ближній кут установив рівновагу в дуелі. 2:0.

У другому таймі перевага була на боці чехів. Одразу по перерві Турбаєвський виручив після удару Шранца, пізніше кіпер «Зорі» здійснив подвійний сейв після ударів Зафейріса. На 77-й хвилині могли забити й самі луганці, але Вантух із кількох метрів не зумів проштовхнути м’яч повз кіпера.

Наприкінці зустрічі «Славія» таки добилася свого — Юрасек відправив м’яч у сітку після подачі Масопуста. Після цього «Зоря» мала можливість врятуватися, однак Горбач не реалізував вихід сам на сам із голкіпером. Тож українці здобули перемогу — 2:1, але далі проходить «Славія».

Тепер «Зоря» продовжить свій шлях у єврокубках у груповому раунді Ліги конференцій. Жеребкування цієї стадії відбудеться у п’ятницю, 1 вересня (початок — о 15.30 за київським часом).

Ліга Європи-2023/2024. Плей-оф раунд відбору. Матч-відповідь

«Зоря» (Україна) — «Славія» (Чехія) — 2:1 (2:0)

Голи: Алефіренко (32), Антюх (41) — Юрасек (83).

«Зоря»: Турбаєвський, Кирюханцев, Джордан, Батагов, Снурніцин, Вантух, Герреро, Мишньов (к) (Чурко, 81), Яцик (Дришлюк, 46), Антюх (Горбач, 81), Алефіренко (Волошин, 67).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Боль, Гулько, Нагнойний, Бугай, Мічін, Головкін.

Тренер: Младен Бартулович.

«Славія»: Коларж, Масопуст, Огбу (Шевчик, 46), Влчек, Провод (Томич, 81), Доудєра (Юрасек, 46), Дорлі, Голеш (к), Зафейріс, Шранц (Тіджані, 73), ван Бюрен (Юречка, 56).

Запасні: Мандус, Сиротник, Валлем, Хитіл, Боржил, Огунгбаї, Громада.

Тренер: Їндржих Трпишовський.

Арбітр: Жером Брізар (Франція).

Попереджений: Снурніцин (15).

31 серпня. Люблін. «Арена Люблін».

Перший матч — 0:2.

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...

30.11.2023 21:49

Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Генту» і втратила шанси на вихід із групи

Луганська «Зоря» в поєдинку п’ятого туру групового т...

25.11.2023 19:28

Ліга конференцій. «Зоря» в перенесеному матчі групового раунду вдруге поступилася «Маккабі»

У перенесеному матчі третього туру групового турніру Ліги конференцій...

09.11.2023 23:59