Ліга Європи. Луганська «Зоря» на виїзді поступилася празькій «Славії» в плей-оф раунді відбору

У першому поєдинку плей-оф раунду кваліфікації Ліги Європи луганська «Зоря» в Празі зустрічалася з місцевою «Славією».

Підопічні Ненада Лалатовича цим матчем розпочали свій європейський сезон. Своєю чергою «Славія» в третьому кваліфікаційному раунді вибила з розіграшу «Дніпро-1» (3:0, 1:1), тож луганці мали шанс помститися кривднику співвітчизників.

На жаль, зробити це не вдалося. Обидва тайми пройшли за великої ігрової переваги господарів. Але якщо до перерви гостям вдалося відбитися, то після неї голкіпер українців капітулював двічі.

На 81-й хвилині Шевчик подав кутовий із правого флангу, а Тіджані головою пробив у дальній кут, відкривши рахунок у зустрічі.

А на четвертій компенсованій хвилині Огунгбаї скористався з подачі знову-таки з правого флангу й перевів м'яч на Масопуста, який розстріляв порожні ворота. У підсумку — поразка «Зорі» (0:2).

Ліга Європи-2023/2024. Плей-оф раунд відбору. Перший матч

«Славія» (Чехія) — «Зоря» (Україна) — 2:0 (0:0)

Голи: Тіджані (81), Масопуст (90+4).

«Славія»: Коларж, Голеш, Влчек, Масопуст, Провод (Огунгбаї, 69), Шевчик, Зафейріс, Доудєра (Валлем, 88), Шранц (Юречка, 57), Хитіл (Тіджані, 68), Юрасек (ван Бюрен, 57).

Запасні: Мандус, Сиротник, Усу, Боржил, Громада, Томич, Тоула.

Тренер: Їндржих Трпишовський.

«Зоря»: Турбаєвський, Снурніцин, Батагов, Джордан, Кирюханцев (Алефіренко, 86), Мишньов (Мічін, 46), Дришлюк, Яцик (Чурко, 77), Вантух, Герреро (Бугай, 82), Антюх (Горбач, 82).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Боль, Гулько, Хахльов, Нагнойний, Волошин.

Тренер: Ненад Лалатович.

Арбітр: Крісто Тохвер (Естонія).

Попереджені: Дришлюк (7), Герреро (44), Батагов (50), Яцик (57), Турбаєвський (62), Лалатович (90+1, не на полі).

24 серпня. Прага. Стадіон «Еден-Арена».

Матч-відповідь відбудеться в польському Любліні в четвер, 31 серпня (початок — о 20.00 за київським часом).

07.05.2024 11:02

Український арбітр Микола Балакін працюватиме на півфінальному матчі-відповіді Ліги Європи

На півфінальному матчі-відповіді Ліги Європи-2023/2024 «Аталанта...

15.03.2024 14:17

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...