Сьогодні відбудеться жеребкування плей-оф раунду кваліфікації трьох єврокубкових турнірів сезону-2023/2024
Сьогодні, 7 серпня відбудеться жеребкування плей-оф раунду відбору Ліги чемпіонів (13.00 за київським часом), Ліги Європи (14.00) та Ліги конференцій (15.00).
Своїх потенційних суперників дізнаються три українські клуби: «Дніпро-1» — у Лізі Європи (якщо пройде чеську «Славію» в третій кваліфікації) та в Лізі конференцій (якщо спіткнеться на чехах), «Зоря» — у Лізі Європи та «Динамо» — у Лізі конференцій (якщо пройде грецький «Аріс» у третій кваліфікації).
Матчі «Дніпра-1» та «Славії» й «Динамо» та «Арісу» відбудуться 10-го та 17 серпня.
Поєдинки плей-оф раунду Ліги Європи та Ліги конференцій заплановано на 24-те та 31 серпня.
Додамо, що «Шахтар» автоматично потрапив до групового раунду Ліги чемпіонів (жеребкування — 31 серпня), а «Ворскла» вже вибула з боротьби в Лізі конференцій.
Ліга чемпіонів. «Динамо» мінімально поступилося «Пафосу» в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду
Після впевненої перемоги над мальтійським «Хамрун Спартанс»...
Сьогодні відбудеться жеребкування плей-оф раунду кваліфікації трьох єврокубкових турнірів сезону-2025/2026
Сьогодні, 4 серпня відбудеться жеребкування плей-оф раунду відбору Ліг...
Українські арбітри працюватимуть на матчі кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА
На матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2025...
Сьогодні відбудеться жеребкування трьох єврокубкових турнірів сезону-2025/2026
Сьогодні, 21 липня відбудеться жеребкування третього кваліфікаційного...