Збірна України з пляжного футболу перемогла Литву і у матчі за вихід на ЧС-2024 зіграє з Молдовою

У своєму заключному поєдинку групового етапу відбору ЧС-2024 в Баку збірна України з пляжного футболу обіграла команду Литви.

Після двох перемог на старті групового раунду відбірного турніру чемпіонату світу 2024 року над командами Іспанії (4:3 ОТ) та Польщі (3:2) підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука забезпечили собі вихід у чвертьфінал змагань.

Від результату сьогоднішнього поєдинку з Литвою залежало, яке місце українці остаточно посядуть у групі В, та відповідно, з ким зіграють у 1/4 фіналу.

Завдання синьо-жовтих фінішувати першими ускладнювалося відсутністю нашого голкіпера Андрія Неруша, який у минулому матчі отримав червону картку і був дискваліфікований. У такій ситуації, окрім Олександра Пославського, функції воротаря, або п'ятого польового гравця, періодично виконував Олександр Корнійчук.

Утім, до проблем справа не дійшла. Вже на перших секундах першого періоду Андрій Пашко відкрив рахунок, а ще за три хвилини Ярослав Заворотний подвоїв його. Литовці відповіли голом Паулюса Гедрайтіса.

У другій 12-хвилинці Олег Зборовський та Андрій Борсук довели перевагу нашої команди до трьох м'ячів, а у третій суперники обійшлися без голів. Отже, 4:1 — перемога українців.

Таким чином, збірна України посіла перше місце в цьому квартеті й тепер у матчі за вихід на ЧС-2024 зіграє з Молдовою, яка виборола другу позицію у групі А. Поєдинок відбудеться у неділю, 9 липня (початок — о 17.45 за київським часом).

Відбірний турнір ЧС-2024 з пляжного футболу

Група В. 3 тур

Україна — Литва — 4:1

Голи: Пашко (1), Заворотний (4), Зборовський (16), А. Борсук (18) — П. Гедрайтіс (6).

Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.

Литва: Драсутіс, Петраускас, В. Гедрайтіс, Бартошевич, Лебедєвас, Навіцкас, Граціунас, Лебедєв, Новічков, П. Гедрайтіс, Макутуновічус, Плітнікас.

09.07. Італія — Іспанія (19.00)

Чотири переможці стикових матчів кваліфікуються на ЧС-2024 в ОАЕ, який проходитиме з 15-го до 25 лютого наступного року.

08.05.2024 12:15

Керівники АПФУ та збірної України з пляжного футболу провели зустріч щодо планів на сезон-2024

7 червня керівництво Асоціації пляжного футболу України (АПФУ) про...

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00