У другому матчі відбору ЧС-2024 збірна України з пляжного футболу переграла Польщу

У своєму другому поєдинку відбору ЧС-2024 в Баку збірна України з пляжного футболу здолала команду Польщі.

Після вчорашньої перемоги в овертаймі над командою Іспанії (4:3) сьогодні підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука у своєму другому матчі у групі В європейської кваліфікації ЧС-2024 зустрічалися зі збірною Польщі.

Перший період зустрічі залишився за українцями завдяки влучному удару головою Ігоря Левченка. У другому періоді на гол Лося наші хлопці відповіли м'ячем Андрія Борсука. А от на 23-й хвилині стався неприємний епізод — наш голкіпер Андрій Неруш заробив червону картку й залишив поле.

На самому початку третьої 12-хвилинки поляки реалізували чисельну більшість, але за дві хвилини до кінця основного часу Олег Зборовський ударом бісіклетою приніс нашій команді перемогу — 3:2.

А після розгрому Литви збірною Іспанії в іншому сьогоднішньому матчі (7:2) Україна достроково забезпечила собі участь у чвертьфіналі.

Відбірний турнір ЧС-2024 з пляжного футболу

Група В. 2 тур

Україна — Польща — 3:2

Голи: Левченко (9), А. Борсук (21), Зборовський (34) — Лось (17), Гас (25).

Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.

Польща: Марциняк, Лось, Грушевський, Лісовський, Скепко, Поплавський, Зьобер, Вітковський, Брохоцький, Кароляк, Кіклаїш, Єсьоновський, Клопец, Бістула, Гас.

Попереджені: А. Борсук (16), Щериця (32) — Брохоцький (20), Гас (21).

Час початку матчів — київський.

Група А: Азербайджан, Італія, Молдова, Естонія.

Група В: Іспанія, Україна, Польща, Литва.

Група С: Німеччина, Португалія, Франція, Греція.

Група D: Швейцарія, білорусь, Туреччина, Данія.

За регламентом відбірного турніру дві найкращі команди з кожної групи виходять до 1/4 фіналу. Чотири переможці чвертьфіналів кваліфікуються на ЧС-2024 в ОАЕ, який проходитиме з 15-го до 25 лютого наступного року.

08.05.2024 12:15

Керівники АПФУ та збірної України з пляжного футболу провели зустріч щодо планів на сезон-2024

7 червня керівництво Асоціації пляжного футболу України (АПФУ) про...

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00