Андрій Ярмоленко: «Добре, що забили шість м'ячів у двох матчах, але пропустили теж багато»

Капітан національної збірної України Андрій Ярмоленко поділився враженнями від поєдинку відбору Євро-2024 з командою Північної Македонії (3:2).

«Результатом, звісно, задоволені, бо програвали — 0:2. Але щодо гри багато запитань. Особливо в першому таймі грали дуже погано. Але всі молодці, що зібралися в другій половині та переломили хід матчу. Гра забувається, а результат залишається. Тепер треба відпочити та готуватися до наступного поєдинку.

Звісно, у перерві Сергій Ребров сказав нам мало хорошого, але це подіяло. Добре, що так зреагували та змогли змінити хід зустрічі. От ми забили шість м'ячів у двох матчах. Це добре, але пропускаємо ми також багато. Потрібно працювати над помилками.

Відразу два наші гравці забили в цьому поєдинку дебютні м'ячі за збірну. Ми привітали їх у роздягальні. Молодці — багато працювали, йшли до цього. Я хочу привітати всіх уболівальників із цією перемогою. Хлопці довели, що вони — справжні українці, які б'ються до кінця», — сказав Андрій Ярмоленко.

24.09.2024 20:47

Максим Таловєров допоміг ЛАСКу пробитися до 1/8 фіналу Кубку Австрії

У матчі 1/16 фіналу Кубку Австрії ЛАСК захисника збірної України Макси...

21.09.2024 20:34

Максим Таловєров допоміг своєму ЛАСКу здобути перемогу в матчі чемпіонату Австрії

У 7-му турі австрійської бундесліги ЛАСК захисника збірної України Мак...

20.09.2024 12:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: домашні матчі чекають лише на Таловєрова, Сидорчука, Луніна та Довбика

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...