Відбір Євро-2024. Збірна України здійснила неймовірний камбек у виїзному матчі з командою Північної Македонії

16 червня збірна України в межах кваліфікації Євро-2024 провела поєдинок у Скоп’є на стадіоні «Тоше Проеський» проти команди Північної Македонії.

Синьо-жовті розпочали червневий марафон товариським матчем із Німеччиною (3:3), який був першим для Сергія Реброва на чолі національної команди. Тепер же українці відправилися на поєдинок відбору Євро-2024 у Скоп’є.

Через травми не могли допомогти нашій збірній Бондар і Піхальонок, також поза заявкою залишилися Кочергін і Русин. Стартовий склад синьо-жовтих виявився тим самим, що й чотири дні тому в Бремені.

У першому таймі господарі продемонстрували більш злагоджену гру, тоді як українці запам’яталися хіба що ударом Миколенка вище воріт. Поступово атаки балканців ставали все гострішими, і на 31-й хвилині Північна Македонія відкрила рахунок. Барді реалізував пенальті за гру Матвієнка рукою у власному штрафному. 1:0.

Більше того, на 39-й хвилині Ельмас завдав класного удару здалеку й подвоїв перевагу своєї команди. Незадовго до перерви Трубін і Степаненко на пару не дозволили суперникам відправити м’яч у свої ворота втретє.

Утім, у другому таймі ситуація на полі кардинально змінилася. У перші хвилини по перерві українці все ще не проводили акцентованих атак, проте із часом зуміли підібрати ключі до захисту господарів. На 62-й хвилині Забарний після подачі Циганкова з кутового й на 67-й Конопля після слалому й прострілу від Мудрика оформили свої дебютні голи за збірну України. 2:2.

Надалі Фортуна також була на боці нашої команди. Другу жовту картку заробив Мусліу, тим самим залишивши македонців у меншості. Потім двома небезпечними ударами, зі штрафного та після діагоналі від Судакова, відзначився Циганков. Із третьої спроби Віктор таки відправив м’яч у сітку — філігранну передачу прямісінько на голову партнеру виконав Мудрик.

Українці зуміли перевернути хід гри, забивши три м’ячі в другому таймі. На останніх хвилинах зустрічі, перебуваючи в більшості, підопічні Сергія Реброва втримали переможний результат та здобули перші очки у відборі.

Тепер на синьо-жовтих очікує ще один матч кваліфікації Євро-2024 — 19 червня з Мальтою. Номінально домашній поєдинок вони проведуть у словацькій Трнаві на стадіоні Антона Малатинського (початок — о 19.00 за київським часом).

Євро-2024. Відбірний турнір. Група С

3 тур

Північна Македонія — Україна — 2:3 (2:0)

Голи: Барді (31, з пенальті), Ельмас (39) — Забарний (62), Конопля (67), Циганков (83).

Північна Македонія: Дімітрієвський, С. Рістовський (к), Зайков, Мусліу, Аліоський, Барді, Адемі (Атанасов, 65), Ашковський (Брдаровський, 65, Дор. Бабунський, 90+1), Трайковський (Дорієв, 75), Нестеровський (М. Рістовський, 65), Ельмас.

Запасні: Ілієв, Шишковський, Велковський, Манєв, Дав. Бабунський, Елезі, Дімоський.

Тренер: Благоя Мілевський.

Україна: Трубін, Тимчик (Конопля, 46), Забарний, Матвієнко, Миколенко, Циганков (Зубков, 90+3), Степаненко, Судаков, Мудрик (Сидорчук, 90), Ярмоленко (Маліновський, 66), Довбик (Ванат, 46).

Запасні: Бущан, Лунін, Соболь, Сваток, Кривцов, Буяльський, Ігнатенко.

Тренер: Сергій Ребров.

Арбітр: Лукас Фендріх (Швейцарія).

Попереджені: С. Рістовський (8), Мусліу (55), Шишковський (90+5, не на полі) — Довбик (45+1), Миколенко (90+5).