U-21: молодіжна збірна України в контрольному матчі зіграла внічию з командою Ірландії

Сьогодні, 16 червня молодіжна збірна України, яка готується до фінального турніру Євро-2023 (U-21), зустрілася в спарингу з однолітками з Ірландії.

Нагадаємо, на НТЗ в Австрії синьо-жовті працюють із 7 червня. 13-го числа вони провели контрольний матч із Кувейтом (U-23), в якому перемогли — 2:0. Сьогодні ж підопічні Руслана Ротаня зустрічалися з однолітками з Ірландії.

Учора, 15 червня була оприлюднена заявка молодіжної збірної України на Євро-2023 (U-21), до якої ввійшли 23 виконавці, у тому числі й ті, що зараз перебувають у таборі національної збірної України. А сьогодні підопічні Руслана Ротаня провели в Австрії останню репетицію перед стартом на континентальному форумі, зустрівшись із молодіжною збірною Ірландії. Це доволі міцна команда, яка у відборі Євро посіла у своїй групі друге місце після Італії й лише в плей-оф поступилася Ізраїлю в серії пенальті.

Фото прес-служби УАФ

На 17-й хвилині українці вийшли вперед — Бондаренко реалізував пенальті, зароблений Кащуком. Проте в компенсований до першого тайму час ірландці відігралися. На 73-й хвилині вже Сікан успішно виконав 11-метровий, який сам же й заробив. Утім, острів'янам знову вдалося зрівняти рахунок. Тож товариська гра завершилася миром — 2:2.

Товариський матч молодіжних збірних

Україна (U-21) — Ірландія (U-21) — 2:2 (1:1)

Голи: Бондаренко (17, з пенальті), Сікан (73, з пенальті) — Моран (45+5), Лаваль (82).

Україна (U-21): Нещерет (Фесюн, 66), Сич (Брагару, 66), Таловєров (Сирота, 46), Батагов, Вівчаренко (Лях, 66), Бондаренко (к) (Сігеєв, 66), Бражко (Михайленко, 46), Криськів (Очеретько, 66), Кащук (Алефіренко, 66), Сікан (Драмбаєв, 79), В'юнник (Назаренко, 46).

Запасний: Желізко.

Тренер: Руслан Ротань.

Ірландія (U-21): Брукс, Абанква, Лаваль, Гарсія Макналті, Годж (к), Філліпс (Макдженнет, 62), Моран, О'Нілл (Бернс, 79), Око-Флекс (Костелло, 62), Роуган (Ферлонг, 84), Карті (Даффі, 62).

Запасні: Кегілл, Кілі, Емаху, Армстронг, Кертіс, Адарамола, Генрі-Френсіс, Воун, Греан, О'Ріордан.

Тренер: Джим Кроуфорд.

Попереджені: Сікан (44) — О'Нілл (45+2), Годж (61).

16 червня. Бад-Блюмау. Union sport club Blumau.

Загалом у Євро-2023 (U-21), що проходитиме в період із 21 червня до 8 липня в Грузії та Румунії, братимуть участь 16 команд. За підсумками жеребкування, яке відбулося 18 жовтня минулого року в Бухаресті, синьо-жовті потрапили до групи В, де зустрінуться з Румунією, Іспанією та Хорватією. Три найкращі команди Євро-2023 (окрім Франції та Англії) отримають путівки на Олімпійські ігри 2024 року.

Євро-2023 (U-21). Офіційна заявка молодіжної збірної України на турнір

Євро-2023 (U-21). Фінальний турнір

Груповий раунд

Група А: Грузія, Португалія, Бельгія, Нідерланди.