Тарас Степаненко: «Я пам’ятаю гру з Північною Македонією на Євро-2020, вона була дуже складною»

Півзахисник національної збірної України Тарас Степаненко взяв участь у прес-конференції напередодні матчу кваліфікації Євро-2024 з командою Північної Македонії разом із головним тренером Сергієм Ребровим.

У товариському матчі проти Німеччини (3:3) ви персонально працювали проти Кімміха. У Північної Македонії є схожий футболіст Ельмас. Наскільки схожими будуть ваші завдання на завтрашній матч?

— Якщо чесно, я не грав персонально з Кімміхом. Він діяв у тій зоні, де перебував я, тож ми там часто зустрічалися. Індивідуально зараз ми не граємо, нині інший футбол, Сергій Станіславович цього точно не просив. Зараз у всіх команд на такому рівні є дуже класні гравці. Ви назвали представника Північної Македонії. Авжеж, треба приділяти увагу таким виконавцям. Будемо старатися впоратися і з таким гравцем, як Ельмас.

У фінальному турнірі Євро-2020 збірна України також зустрічалася з Північною Македонією (2:1). Що пам’ятаєте з того матчу? Наскільки з того часу змінилася команда суперників?

— Авжеж, я пам’ятаю ту гру, вона була дуже складною. Певний час ми вели в рахунку та мали більше моментів, тримали м’яч. Але потім не забили пенальті, суперник перехопив ініціативу, мав два-три дуже небезпечні моменти, і нам наприкінці пощастило. Це гарна команда, ми дуже серйозно до неї готуємося. Якщо мені не зраджує пам’ять, то багато футболістів тієї збірної, які грали з нами на Євро, зараз також отримали виклик. Також вони діяли за тією ж тактичною схемою, що й нині.

Найближчий матч збірна України проведе в межах відбору Євро-2024 — 16 червня проти Північної Македонії. Гра відбудеться в Скоп’є на стадіоні «Тоше Проеський» (початок — о 21.45 за київським часом).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.06.2024 17:15

Сергій Ребров: «Румунія — та команда, яка розуміє, що має у своєму розпорядженні»

Напередодні стартового матчу на Євро-2024 з командою Румунії головний...

16.06.2024 15:00

Фінальний турнір Євро-2024: календар, табло, регламент

Чемпіонат Європи 2024 року проходить в Німеччині із 14 червня до 14 ли...

16.06.2024 13:30

Віталій Миколенко: «Можна сказати, обійшлося, тому що проблем зі зв'язками немає, лише сильний забій»

Учора збірна України провела тренування на домашньому для себе полі в...

15.06.2024 22:10

Новини з табору збірної України: наша команда прибула до Мюнхена, де зіграє свій стартовий матч на Євро-2024

Сьогодні вранці збірна України провела тренування на домашньому для се...

Підписатися на новини