Донецький «Шахтар» нагороджений медалями за перемогу в чемпіонаті України

Сьогодні в Будинку футболу відбулася урочиста церемонія нагородження ФК «Шахтар» золотими медалями УПЛ та перехідним трофеєм «Чемпіон України». Гірники за тур до фінішу перемогли прямого конкурента в боротьбі за чемпіонство — «Дніпро-1» — із рахунком 3:0 і гарантували собі перше місце. Донецький клуб учотирнадцяте виграв головний трофей чемпіонату України й отримав пряму перепустку до групового раунду Ліги чемпіонів.

У сезоні-2022/2023 в чемпіонаті України «Шахтар» здобув найбільшу кількість перемог (22) й поступився лише в одному матчі. Гірники забили найбільшу кількість м’ячів (68) і пропустили найменше за всіх (19), набрали найбільшу кількість очок у матчах із прямими конкурентами.

Золоті медалі та кубок «Чемпіон України» футболістам, тренерам, представникам адміністративного штабу та керівництва ФК «Шахтар» вручили президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перший віце-президент УАФ Олег Протасов та директор УПЛ Євген Дикий.

18.04.2024 17:46

Vbet Ліга. «Шахтар» у перенесеному матчі 10-го туру обіграв «Зорю»

Сьогодні, 18 квітня відбувся перенесений поєдинок 10-го туру чемпіонат...

17.04.2024 20:06

Vbet Ліга. Відбулися перенесені матчі 15-го та 16-го турів

Сьогодні, 17 квітня відбулися перенесені поєдинки 15-го та 16-го турів...

15.04.2024 20:01

Vbet Ліга. «Дніпро-1» упустив перемогу над «Металістом 1925»

Сьогодні, 15 квітня відбулися два заключні поєдинки 24-го туру чемпіон...

14.04.2024 20:03

Vbet Ліга. «Шахтар» переміг у Полтаві «Ворсклу» і зміцнив лідерство в чемпіонаті

Сьогодні, 14 квітня відбулися ще три поєдинки 24-го туру чемпіонату Ук...