Вік-енд для легіонерів збірної України: шість матчів, п’ять поразок і нічия з асистом

Із 12-ти легіонерів збірної України, яких було запрошено до складу національної команди для підготовки до червневих матчів, минулого вік-енду за свої клуби зіграло шестеро.

У п’ятницю, 26 травня, у межах 37-го туру французької Ліги 2 «Бордо» Данила Ігнатенка на виїзді поступилося «Ансі» (0:1).

У суботу, 27 травня, «Ракув» Владислава Кочергіна в заключному турі польської Екстракляси-2022/2023 на своєму стадіоні розійшовся миром із «Заглембе» (1:1), а наш хавбек записав на свій рахунок результативний пас.

У 37-му турі французької Ліги 1 «Марсель» Руслана Маліновського вдома програв «Бресту» (1:2).

У неділю, 28 травня, у виїзному матчі 14-го туру американської МЛС «Інтер Маямі» Сергія Кривцова поступився «Монреалю» (0:1).

У заключному турі англійської Прем’єр-ліги-2022/2023 «Борнмут» Іллі Забарного програв у Ліверпулі місцевому «Евертону» (0:1). Український захисник господарів Віталій Миколенко пропускав поєдинок через травму.

Зрештою, у 37-му турі іспанської Ла Ліги «Жирона» Віктора Циганкова на своєму стадіоні поступилася «Бетісу» (1:2).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
11.06.2025 16:45

Ілля Забарний: «Здійснилася моя мрія — вивести на поле національну збірну»

Захисник збірної України Ілля Забарний, який був визнаний уболівальник...

11.06.2025 14:00

Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: результативна прем’єра Олександра Мартинюка

У червневих матчах заокеанського турніру Canadian Shield у складі збір...

11.06.2025 02:01

Збірна України в Торонто в межах Canadian Shield перемогла Нову Зеландію

У Торонто на стадіоні BMO Field збірна України провела другий товарись...

Підписатися на новини