Українці з англійської Прем’єр-ліги пішли на клубні канікули з гарним настроєм
В англійській Прем’єр-лізі, де виступає одразу чотири футболісти збірної України, відлунав останній, 38-й тур сезону-2022/2023.
«Арсенал» Олександра Зінченка, який пропускав матч через травму, обіграв на своєму полі «Вулвергемптон» (5:0) і з 84-ма пунктами фінішував другим.
«Челсі» Михайла Мудрика, який провів увесь домашній поєдинок проти «Ньюкасла» (1:1) у запасі, набравши 44 пункти, закінчив чемпіонат на 12-й позиції.
«Евертон» Віталія Миколенка, який пропускав гру через пошкодження, приймав «Борнмут» Іллі Забарного, що відіграв весь матч. Зрештою неповне дербі футболістів збірної України закінчилося перемогою господарів — 1:0. «Борнмут» із 39-ма очками закінчив турнір на 15-му місці, а «Евертон», набравши 36 пунктів, зберіг прописку в АПЛ, фінішувавши на 17-й позиції.
Вік-енд для легіонерів збірної України: гол Ваната, результативна передача Маліновського та кубкові провали Зінченка, Миколенка й Забарного
Минулого ігрового вік-енду на поле у складах своїх клубів виходило сем...
2026: що чекає на національну збірну України в новому році
Для головної команди країни 2026 рік розпочнеться в лютому, із жеребку...
Єгор Ярмолюк відзначився дебютним голом в англійській Прем'єр-лізі
У поєдинку 21-го туру англійської Прем'єр-ліги «Брентфорд»...
Вік-енд для легіонерів збірної України: дубль на Мальорці, кубковий трофей Яремчука та дербі в Ліверпулі
Під час першого клубного вік-енду нового року на поле у складах своїх...