U-16: юнацька збірна України на Турнірі розвитку УЄФА у Словаччині поступилася господарям у серії пенальті

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) стартувала на Турнірі розвитку УЄФА у Словаччині поєдинком із господарями.

5 травня підопічні Володимира Єзерського розпочали збір. Синьо-жовті проводили підготовку у Словаччині, куди вирушили на Турнір розвитку УЄФА. На змаганнях наші юнаки стартували поєдинком із господарями, який проходив у місті Сенець.

На відміну від суперників по турніру, українці проводили свій перший збір. Незважаючи на певну недосконалість ігрових зв’язків, наші хлопці не поступалися словакам, а іноді й переважали їх. У першому таймі йшла рівна гра, команди мали по кілька моментів. На 25-й хвилині Степанов вивів синьо-жовтих уперед, ударом головою замкнувши подачу Лихоліта.

У другому таймі українці не використали кілька моментів для збільшення власної переваги. Натомість словаки зуміли відігратися — після фолу Волошина у власному штрафному пенальті реалізував Влна.

У підсумку переможця визначала серія пенальті, де сильнішими виявилися словаки — 3:1. Тож господарі набирають два очки, а синьо-жовті — одне. Наступний матч підопічні Володимира Єзерського проведуть 12 травня проти Ірландії.

Турнір розвитку УЄФА серед команд U-16

10.05.2023

Латвія — Ірландія — 2:4

Словаччина (U-16) — Україна (U-16) — 1:1 (0:1), по пенальті 3:1

Голи: Влна (78, з пенальті) — Степанов (25).

Словаччина (U-16): Маловець, Туранський, Мешко, Павлік (к), Стручка, Валко (Буковський, 68), Влна, Осман (Бачик, 68), Ковачик (Польча, 85), Саган, Немет (Жевош, 78).

Україна (U-16): Петренко (Волошин, 67), Шелікета (Рибак, 67), Третяк (Варивода, 67), Дігтярь (к) (Мартюк, 67), Стрельчук (Добреля, 67), Гармаш (Ільченко, 79), Драган, Лихоліт (Редушко, 79), Озимай (Сорока, 67), Ухань, Степанов (Єсін, 67).

Попереджені: Павлік (44) — Стрельчук (37), Волошин (77).

Час початку матчів — київський.

Нагадаємо, що ця збірна України готується до кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17). У період із 15-го до 21 жовтня синьо-жовті зустрінуться з командами Німеччини, Фінляндії та Ліхтенштейну (господар змагань).

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-17)

Група 1: Данія, Австрія, Грузія, Литва.

Група 2: Швеція, Польща, Латвія, Молдова.

Група 3: Німеччина, Україна, Фінляндія, Ліхтенштейн.

Група 4: Сербія, Словенія, Люксембург, Азербайджан.

Група 5: Португалія, Чехія, Чорногорія, Албанія.

Група 6: Франція, Норвегія, Румунія, Естонія.

Група 7: Туреччина, Шотландія, білорусь, Казахстан.

Група 8: Іспанія, Словаччина, Північна Македонія, Мальта.

Група 9: Англія, Хорватія, Косово, Фарерські о-ви.

Група 10: Ірландія, Швейцарія, Ісландія, Вірменія.

Група 11: Італія, Греція, Північна Ірландія, Сан-Марино.

Група 12: Бельгія, Ізраїль, Уельс, Гібралтар.

Група 13: Угорщина, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Андорра.

Міні-турніри на цій стадії відбудуться в період із 1 липня до 21 листопада 2023 року. Володарі двох перших місць у відбірних групах та п'ять найкращих володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами вийдуть до елітного раунду кваліфікації.

Нагадаємо, що Кіпр на правах господаря отримав пряму перепустку до фінальної стадії, а збірна Нідерландів розпочне боротьбу з елітного раунду відбору.

23.04.2024 16:12

U-16: на Турнірі розвитку УЄФА юнацька збірна України поступилася в серії пенальті Північній Ірландії

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2008 року народження) ста...

23.04.2024 09:00

U-16: сьогодні юнацька збірна України стартує на Турнірі розвитку УЄФА в Таллінні

Сьогодні, 23 квітня юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші...

22.04.2024 15:00

Юрій Мороз: «Починаємо підготовку до кваліфікації Євро-2025 (U-17)»

В юнацької збірної України U-16 (футболісти не старші 2008 року народж...

19.04.2024 13:00

U-16: Юрій Мороз оголосив склад наймолодшої збірної України для участі в Турнірі розвитку УЄФА

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2008 року народження) віз...