Збірна України з пляжного футболу в контрольному матчі поступилася Португалії

Сьогодні збірна України з пляжного футболу провела перший контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Португалії.

Підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука в Бразі зіграли товариський матч зі збірною Португалії. Українці вже на 1-й хвилині повели в рахунку зусиллями Андрія Пашка. Однак уже за дві хвилини синьо-жовті поступалися — 1:2. Попри це, буквально відразу Олександр Пославський відновив рівновагу — 2:2.

У другій 12-хвилинці трохи сильнішими виявилися португальці. На два м'ячі наших суперників збірна України відповіла лише голом Ярослава Заворотного.

Заключний період пройшов майже в тому ж дусі. Щоправда, цього разу ми пропустили вже тричі, а забили лише один м'яч. Відзначився Дмитро Войтенко.

Таким чином, збірна України поступилася Португалії з рахунком 4:7.

Товариський матч чоловічих збірних із пляжного футболу

Португалія — Україна — 7:4

Голи: Сантуш (2, 35), Мартінш (2, з пенальті, 26, 28), Альгарвіо (18), Мано (23) — Пашко (1), Пославський (5), Заворотний (20), Войтенко (29).

Україна: Неруш, Пославський, І. Борсук, Глуцький, Войток, Щериця, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Зборовський, А. Борсук.

Другий контрольний матч із Португалією збірна України проведе завтра також у Бразі. Початок зустрічі — о 17.30 за київським часом.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00