Тетяна Романенко: «Триває підготовка до Ліги націй, і перемога надає нам упевненості у власних силах»

Перемогу в гостьовому товариському матчі з Естонією (1:0) прокоментувала захисник жіночої збірної України Тетяна Романенко.

«Перемога — це завжди радість для нас. По-перше, на трибунах були присутні наші вболівальники. По-друге, триває підготовка до Ліги націй, і перемога надає нам упевненості у власних силах.

Мені здається, що нам дещо забракло везіння. Також нам трохи не вистачило зборів, тому що це перші збори за сім місяців. Це, звичайно, дається взнаки. Але ми працюємо над цим, будемо сподіватися, що в нас буде більше можливостей збиратися разом. Ми намагатимемося покращувати свою гру.

Мені здалося, що естонки дуже добре підготовлені фізично. Суперниці трохи краще грали, якщо порівнювати з попередніми очними матчами. У цієї команди є майбутнє», — зазначила Тетяна Романенко.

Нагадаємо, жеребкування першої в історії жіночої Ліги націй відбудеться 2 травня. Склад ліг та посів перед жеребкуванням визначатиме поточний рейтинг національних жіночих збірних УЄФА. Наразі Україна перебуває в реєстрі на 22-му місці, що передбачає потрапляння до Ліги В.

2023 року для учасників Ліги націй передбачено шість ігрових вікон: 20—22 та 23—26 вересня, 25—27 та 28—31 жовтня, 29 листопада — 1 грудня та 2—5 грудня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
06.03.2025 14:00

Жіноча збірна України перебуває на 34-му місці в рейтингу ФІФА

Міжнародна федерація футбольних асоціацій оприлюднила оновлений р...

26.02.2025 11:00

Володимир Пятенко: «Найголовніше, що ми пройшли стартовий відрізок турніру без очкових втрат»

Керманич жіночої збірної України Володимир Пятенко в коментарі офіційн...

21.02.2025 21:02

Жіноча Ліга націй-2025. Збірна України стартувала з перемоги над Албанією на виїзді

Сьогодні, 21 лютого виїзним матчем з Албанією жіноча збірна України ро...

Підписатися на новини