Євро-2023 (U-21). Три суперники молодіжної збірної України у фінальному турнірі провели по два спаринги

У той час, як молодіжна збірна України в межах березневого НТЗ зіграла контрольні матчі з Данією (3:2) та Італією (1:3), суперники підопічних Руслана Ротаня у фінальному турнірі Євро-2023 (U-21), команди Хорватії, Румунії та Іспанії, провели свої спаринги.

Зокрема, молодіжна збірна Хорватії вдома зіграла внічию з Ізраїлем (0:0), а на виїзді здолала Англію (2:1, голи — Батурина, Бельо).

Румуни на власному полі поступилися Португалії (0:2) та розійшлися миром із Німеччиною (0:0).

Іспанська «молодіжка» вдома дотиснула Швейцарію (3:2, Родрі Санчес, Рікельме-2) та обійшлася без голів у гостях із Францією (0:0).

Нагадаємо, що цього року молодіжна збірна України візьме участь у фінальному турнірі Євро-2023 (U-21). Загалом у форумі, що проходитиме в період із 21 червня до 8 липня в Грузії та Румунії, братимуть участь 16 команд. За підсумками жеребкування, яке відбулося 18 жовтня минулого року в Бухаресті, синьо-жовті потрапили до групи В, де зустрінуться з Румунією, Іспанією та Хорватією. Три найкращі команди Євро-2023 (окрім Франції та Англії) отримають путівки на Олімпійські ігри 2024 року.

Євро-2023 (U-21). Календар

Груповий раунд

Група А: Грузія, Португалія, Бельгія, Нідерланди.

21.06.2023

Грузія — Португалія 19.00 (Тбілісі)

Бельгія — Нідерланди 19.00 (Тбілісі)

24.06.2023

Грузія — Бельгія 19.00 (Тбілісі)

Португалія — Нідерланди 19.00 (Тбілісі)

27.06.2023

Нідерланди — Грузія 19.00 (Тбілісі)

Португалія — Бельгія 19.00 (Тбілісі)

Група В: Румунія, Іспанія, Україна, Хорватія.

21.06.2023

Україна — Хорватія 19.00 (Бухарест)

Румунія — Іспанія 21.45 (Бухарест)

24.06.2023

Румунія — Україна 19.00 (Бухарест)

Іспанія — Хорватія 21.45 (Бухарест)

27.06.2023

Хорватія — Румунія 21.45 (Бухарест)

Іспанія — Україна 21.45 (Бухарест)

Група С: Чехія, Англія, Німеччина, Ізраїль.

22.06.2023

Чехія — Англія 19.00 (Батумі)

Німеччина — Ізраїль 19.00 (Кутаїсі)

25.06.2023

Чехія — Німеччина 19.00 (Батумі)

Англія — Ізраїль 19.00 (Кутаїсі)

28.06.2023

Англія — Німеччина 19.00 (Батумі)

Ізраїль — Чехія 19.00 (Кутаїсі)

Група D: Норвегія, Швейцарія, Франція, Італія.

22.06.2023

Норвегія — Швейцарія 19.00 (Клуж-Напока)

Франція — Італія 21.45 (Клуж-Напока)

25.06.2023

Швейцарія — Італія 19.00 (Клуж-Напока)

Норвегія — Франція 21.45 (Клуж-Напока)

28.06.2023

Швейцарія — Франція 21.45 (Клуж-Напока)

Італія — Норвегія 21.45 (Клуж-Напока)

Чвертьфінали

01.07.2023

А1 — С2 19.00

В1 — D2 22.00

02.07.2023

С1 — А2 19.00

D1 — В2 22.00

Півфінали

05.07.2023

Переможець чвертьфіналу 1 — переможець чвертьфіналу 3 19.00

Переможець чвертьфіналу 2 — переможець чвертьфіналу 4 22.00

Фінал

08.07.2023

Переможець півфіналу 1 — переможець півфіналу 2 19.00

Вказано київський час початку матчів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
08.07.2023 21:29

Євро-2023 (U-21): табло фінального турніру

Із 21 червня до 8 липня в Румунії та Грузії проходив фінальний турнір&...

08.07.2023 21:27

Збірна Англії перемогла у фіналі Євро-2023 (U-21) команду Іспанії й утретє виграла турнір

Сьогодні у грузинському місті Батумі на «Аджарабет-Арені»...

07.07.2023 17:00

Євро-2023 (U-21). Молодіжна збірна України у фінальному турнірі: усі матчі, кадровий потенціал

На початку липня 2023 року молодіжна збірна України вдруге в історії с...

Підписатися на новини
FootPass