U-21: молодіжна збірна України на останніх секундах вирвала перемогу в спарингу з командою Данії

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України в турецькому Белеку провела контрольний поєдинок із командою Данії.

На початку матчу команди обмінялися ударами в площину, надалі перевагою володіли данці. Зокрема, на 17-й хвилині Фесюну довелося виручати двічі протягом однієї атаки суперників. Із відповіддю синьо-жовті не забарилися — на 21-й хвилині Назаренка вивели сам на сам із Йоргенсеном, однак Олександр влучив у стійку. Проте вже за мить українці таки забили — Драмбаєв увірвався до штрафного та скинув п’ятою на Брагару, який красиво закрутив у дальню «дев'ятку».

Під кінець першого тайму данці підтиснули нашу команду, ударами повз ворота запам'яталися Фагір і К'єргор. На 40-й хвилині скандинави пробивали пенальті за фол Дідика у власному штрафному. Однак Фагір із позначки поцілив у хрестовину, а Гансен із добивання не зміг влучити в порожні ворота.

Одразу по перерві данці відігралися — Квістгорден на дальній стійці замкнув простріл із правого флангу. Надалі скандинави володіли перевагою та завдали ще кількох ударів. Утім, на 67-й хвилині Очеретько після передачі Романа шикарним ударом здалеку знову вивів уперед синьо-жовтих.

Незабаром непогано здалеку пробив і Желізко. Українці більше зосередилися на утриманні переваги, однак знову привезли пенальті, який реалізував К’єргор. Наприкінці зустрічі данці змарнували ще два гольові моменти. Проте останнє слово залишилося за українцями — на останніх секундах компенсованого часу В'юнник пройшов лівим флангом і пробив у голкіпера, а Сікан добив м'яч у сітку. 3:2.

Далі на нашу «молодіжку» очікує переїзд — 27 березня синьо-жовті в місті Реджо-ді-Калабрія проведуть спаринг проти команди Італії.

Товариський матч молодіжних збірних

Україна (U-21) — Данія (U-21) — 3:2 (1:0)

Голи: Брагару (22), Очеретько (67), Сікан (90+4) — Квістгорден (47), К’єргор (85, з пенальті).

На 40-й хвилині Фагір (Д) не реалізував пенальті (хрестовина).

Україна (U-21): Фесюн, Роман, Дідик, Боль, Драмбаєв (Лях, 85), Рубчинський, Желізко, Очеретько (Хлань, 85), Назаренко (к) (Кащук, 71), Кухаревич (Сікан, 71), Брагару (В'юнник, 71).

Запасні: Нещерет, Кінарейкін, Вівчаренко, Таловєров, Біловар, Михайленко, Батагов, Криськів, Бражко.

Тренер: Руслан Ротань.

Данія (U-21): Йоргенсен, Гааей, Лунд Єнсен (Провстгор, 71), Гей, Адельгор (Лунд, 61), Клем (Крузе, 71), Гансен (Лінд, 61), Фрауло (Чуквуані, 76), Фагір (Бієрет, 71), К’єргор (к), Квістгорден.

Запасні: Егідіус, Груббе Мадсен, Вінтер, Буш.

Тренер: Штеффен Хоєр.

Арбітр: Хакан Юртсевен (Туреччина).

24 березня. Белек. Carya Regnum.

Нагадаємо, що цього року молодіжна збірна України візьме участь у фінальному турнірі Євро-2023 (U-21). Загалом у форумі, що проходитиме в період із 21 червня до 8 липня в Грузії та Румунії, братимуть участь 16 команд. За підсумками жеребкування, яке відбулося 18 жовтня минулого року в Бухаресті, синьо-жовті потрапили до групи В, де зустрінуться з Румунією, Іспанією та Хорватією. Три найкращі команди Євро-2023 (окрім Франції та Англії) отримають путівки на Олімпійські ігри 2024 року.

08.07.2023 21:29

Євро-2023 (U-21): табло фінального турніру

Із 21 червня до 8 липня в Румунії та Грузії проходив фінальний турнір&...

08.07.2023 21:27

Збірна Англії перемогла у фіналі Євро-2023 (U-21) команду Іспанії й утретє виграла турнір

Сьогодні у грузинському місті Батумі на «Аджарабет-Арені»...

07.07.2023 17:00

Євро-2023 (U-21). Молодіжна збірна України у фінальному турнірі: усі матчі, кадровий потенціал

На початку липня 2023 року молодіжна збірна України вдруге в історії с...