Руслан Ротань: «Будемо робити висновки з матчу проти Англії на Євро-2020, особливо щодо гри під час стандартів»

Виконувач обов'язків головного тренера збірної України Руслан Ротань виступив на прес-конференції перед поєдинком відбірного турніру Євро-2024 з Англією, який відбудеться 26 березня в Лондоні на «Вемблі» (початок — о 19.00 за київським часом).

— Яку інформацію вам дав контрольний матч із «Брентфордом»? Чому він був настільки закритим?

— Якби всі бажаючі змогли потрапити на матч, то зібрався б повний стадіон. Була проблема з організацією не лише для нашої асоціації, а й для самого «Брентфорда», який організовував поєдинок. Гра була важливою в плані того, що ми давно не збиралися, мало тренувань проводимо разом. Такі матчі дають можливість краще відчути зв’язки, налагодити взаємодію між ланками.

— Чи аналізували ви попередній поєдинок з Англією — на Євро-2020? Чи визначилися зі складом на завтрашню гру?

— Щодо складу зараз немає сенсу розмовляти. Ми маємо склад у голові, завтра його побачать усі. Що стосується попередньої зустрічі, на Євро, то ми з колегами багато разів її переглядали. Висновки будемо робити, особливо щодо гри під час стандартів. Розуміємо, яка буде атмосфера на «Вемблі». Добре знаємо Англію, яка входить до світової топ-5, як я вже казав. Ми мріємо грати в таких матчах, отримуємо від них задоволення. Завтра в цій прекрасній країні на прекрасному стадіоні з прекрасною командою ми готові показати чудову гру. Будемо битися за результат, який нас буде влаштовувати.

— Ви нині — виконувач обов’язків головного тренера національної збірної України, а також керманич молодіжної збірної й «Олександрії». Як вам вдається суміщати ці роботи? Чи додає позитиву вчорашня перемога команди U-21?

— Наразі «молодіжка» додає нам упевненості, це дуже гарний знак. Щодо моєї посади, то завтра матч, я виконую обов’язки головного тренера національної збірної, тому сконцентрований на цій грі. Післязавтра зранку вирушаю в Італію на поєдинок молодіжної збірної. Зараз усі ми, як і вся країна, маємо ситуацію, з якої потрібно вийти. Я не міг відмовитися, коли мене запросили на цю посаду на матч з Англією, — це було б непатріотично з мого боку. Концентруємося на завтрашньому поєдинку.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
29.09.2023 14:30

Купуйте квитки на матч кваліфікації Євро-2024 Україна — Північна Македонія!

Стартував продаж квитків на кваліфікаційний матч чемпіонату Європи 202...

27.09.2023 15:04

До уваги ЗМІ! Акредитація на матч кваліфікації Євро-2024 Україна — Північна Македонія

У жовтні національна збірна України продовжить виступи у кваліфікаційн...

25.09.2023 14:45

Сергій Ребров оголосив склад збірної України, який готуватиметься до жовтневих матчів відбору Євро-2024

Головний тренер збірної України Сергій Ребров оголосив склад, який віз...

23.09.2023 10:00

Відбір Євро-2024. Група С: технічні дані матчів, турнірна таблиця, регламент

Національна збірна України виступає у відборі Євро-2024 в групі С разо...

Підписатися на новини