Суперник на Євро-2024. Збірна Англії у чвертьфіналі поступилася Франції й залишила ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, вибула із числа учасників чемпіонату світу в Катарі.

В 1/4 фіналу ЧС-2022 підопічні Гарета Саутгейта на стадіоні «Ель-Байт» в Ель-Хаурі зустрічалися з Францією. Уже на 17-й хвилині англійці змушені були думати про те, як відігратися. Після передачі Грізманна Тчуамені ефектним ударом поклав м'яч у кут воріт.

Після перерви автор гола грубо зіграв у власному штрафному, й арбітр без вагань вказав на точку. Гаррі Кейн влучно пробив у лівий кут, не залишивши шансів Льорісу. Однак невдовзі підопічні Дідьє Дешама знову вийшли вперед. Олів'є Жиру увірвався до штрафного майданчика й після передачі Грізманна спрямував м'яч у лівий кут воріт.

«Три леви» могли відігратися, але на 84-й хвилині Кейн не реалізував 11-метровий. 1:2 — й англійці вибули із ЧС-2022.

ЧС-2022. 1/4 фіналу

Англія — Франція — 1:2 (0:1)

Голи: Кейн (54, з пенальті) — Тчуамені (17), Жиру (78).

На 84-й хвилині Кейн (Англія) не реалізував пенальті (повз ворота)

Англія: Пікфорд, Вокер, Магвайр, Стоунз (Гріліш, 90+8), Шоу, Райс, Беллінгем, Гендерсон (Маунт, 79), Сака, Фоден (Рашфорд, 85), Кейн.

25.11.2022 23:05

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії зберегла за собою перше місце у групі В ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, пров...

05.10.2022 16:22

Офіційно. Португалія, Іспанія та Україна подають спільну заявку на проведення Чемпіонату Світу 2030 року

5 жовтня у штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участі президента Фе...

05.06.2022 15:15

Інформація щодо трансляції матчу плей-офф відбору ЧС-2022 Уельс — Україна

Матч плей-офф відбору ЧС-2022 між збірними Уельсу та України, який від...

05.06.2022 12:29

Андрій Пятов розповів про готовність збірної України до матчу плей-офф відбору ЧС-2022 з Уельсом

Напередодні фінального поєдинку плей-офф відбору чемпіонату світу-2022...