Ліга чемпіонів із футзалу. «Ураган» завершив свій виступ в еліт-раунді на другому місці в групі

Івано-франківський «Ураган» завершив свій виступ в еліт-раунді футзальної Ліги чемпіонів поєдинком із сербським клубом «Лозниця-Град 2018».

В елітному раунді 16 клубів розподілили на чотири групи по чотири учасники в кожній. Волею жереба «Ураган» опинився у групі А разом із португальським «Спортингом», сербською «Лозниця-Град 2018» та італійським «Еболі». Поєдинки квартету проходили в італійському місті Аверса. Переможці кожної із чотирьох груп еліт-раунду вийшли до фінальної стадії, яка відбудеться у квітні-травні 2023 року.

У попередніх матчах «Ураган» обіграв господарів міні-турніру з «Еболі» (7:4) та поступився «Спортингу» (2:4). Тож для збереження шансів на першу сходинку у групі сьогодні іванофранківці повинні були обов’язково перемагати «Лозниця-Град 2018».

На початку поєдинку в поперечину влучив Корсун. Натомість серби свій шанс використали — на 6-й хвилині після дальнього удару забив Дандан. Пізніше Микола Грицина, опинившись перед кіпером, обстукав обидві стійки. На 18-й хвилині відзначився влучанням у каркас і Микитюк. Утім, за кілька миттєвостей Швед змістився з флангу в центр і все ж зумів зрівняти рахунок.

У другому таймі українці намагалися забити другий м'яч, тоді як серби здебільшого грали від оборони. Утім, роботи вистачало в голкіперів обох команд. На 37-й хвилині Моспан скористався помилкою суперників і вивів «Ураган» уперед. Після цього балканці мали кілька моментів, однак іванофранківці все ж втримали переможний результат.

Тож за підсумками трьох матчів підопічні Максима Павленка набрали шість очок і посіли другу сходинку у групі. На цьому виступ «Урагана» в Лізі чемпіонів завершено.

Ліга чемпіонів із футзалу-2022/2023. Еліт-раунд. Група А

26.11.2022

«Лозниця-Град 2018» (Сербія) — «Ураган» (Україна) — 1:2 (1:1)

Голи: Дандан (6) — Швед (19), Моспан (37).

«Лозниця-Град 2018»: Вулич — Коцич, Дуду, Дандан, Рамич; Ніколич, Янич, Рістанович, Мілосавлєвич.

«Ураган»: Савенко — Микитюк, Фаренюк, Корсун, Швед; Гордієвич, Хомяк, Мик. Грицина, Мих. Грицина, Терентьєв, Дичук, Масевич, Абакшин, Моспан.

Попереджені: Дандан (36), Дуду (37) — Корсун (13).

«Еболі» (Італія) — «Спортинг» (Португалія) — 0:5 (0:1)