Суперник на Євро-2024. Збірна Англії стартувала на ЧС-2022 з розгромної перемоги

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, яскраво стартувала на чемпіонаті світу 2022 року в Катарі.

Сьогодні в першому поєдинку групи В групового раунду ЧС-2022 збірна Англії в Досі на стадіоні «Халіфа Інтернешнл» зустрілася з командою Ірану.

Підопічні Гарета Саутгейта відразу ж заволоділи ініціативою й заходилися штурмувати іранські редути, які протрималися 35 хвилин. Значно послабила їх втрата воротаря, Алірези Бейранванда, який зазнав травми і змушений був залишити поле вже на 20-й хвилині.

А на 35-й Джуд Беллінгем вистрибнув вище за всіх у штрафному майданчику суперників і ударом головою відкрив рахунок. Ще до перерви англійці, можна сказати, вирішили долю матчу. Спочатку Букайо Сака, а потім Рахім Стерлінг спрямували ще два м'ячі у ворота Хоссейна Хоссейні, що вийшов на заміну.

У другому таймі ситуація на полі докорінно не змінилася. Підопічні Гарета Саутгейта продовжували атакувати і ще тричі засмутили голкіпера іранців зусиллями Букайо Сака, Маркуса Рашфорда та Джека Гріліша. Опоненти спромоглися відповісти двома влучними ударами Мехді Таремі. Отже, 6:2 на користь «Трьох левів».

Таким чином, збірна Англії набрала три очки й очолила групу В. В іншому матчі в цьому квартеті сьогодні зіграють США та Уельс.

ЧС-2022. Груповий раунд. Група В

Англія — Іран — 6:2 (3:0)

Голи: Беллінгем (35), Сака (43, 62), Стерлінг (45+1), Рашфорд (71), Гріліш (90) — Таремі (65, 90+13, з пенальті).

Англія: Пікфорд, Шоу, Магвайр (Даєр, 70), Стоунз, Тріпп'єр, Беллінгем, Райс, Сака (Рашфорд, 70), Маунт (Фоден, 71), Стерлінг (Гріліш, 70), Кейн (Вілсон, 76).

30.12.2022 14:15

2022: підсумки року для національної збірної України

У рік, що минає, національна збірна України грала лише протягом двох м...

18.12.2022 20:03

ЧС-2022. Збірна Аргентини стала чемпіоном світу втретє у своїй історії

Сьогодні у фіналі чемпіонату світу-2022, який проходив у Катарі, зустр...

04.12.2022 22:56

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, пере...

29.11.2022 23:05

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії вийшла до 1/8 фіналу світової першості в Катарі

Підопічні Гарета Саутгейта, які є суперниками українців у кваліфікації...