WU-19: молодіжна жіноча збірна України у другому матчі Ліги А Євро-2023 не втримала нічию з Німеччиною

Молодіжна жіноча збірна України в Ізраїлі у другому матчі турніру в Лізі А Євро-2023 (WU-19) зустрілася з Німеччиною.

У своєму стартовому поєдинку першого раунду відбору Євро-2023 (WU-19) молодіжна жіноча збірна України у групі А6 на стадіоні «Шефаїм» зіграла внічию з Австрією (1:1). Сьогодні ж підопічні Валерія Паламарчука на цій же арені протистояли команді Німеччини — шестиразовому чемпіону Європи та триразовому чемпіону світу у цій віковій категорії.

Після безгольового першого тайму вже на початку другого українки повели в рахунку. Вікторія Радіонова на 54-й хвилині спрямувала м'яч у порожні ворота суперника. Перевага синьо-жовтих трималася досить довго, однак на 81-й хвилині Клара Фреліх ударом з далекої відстані засмутила нашого голкіпера. Більше того, на першій компенсованій хвилині Кора Цикай принесла перемогу німецькій команді.

Отже, прикра поразка — 1:2, і збірна України посідає третю сходинку в групі А6. Наступний поєдинок першого раунду відбору синьо-жовті проведуть 14 листопада проти Ізраїлю.

Євро-2023 (WU-19). Перший раунд відбору. Група А6

11.11.2022

Німеччина (WU-19) — Україна (WU-19) — 2:1 (0:0)

Голи: Фреліх (81), Цикай (90+1) — Радіонова (54).

Німеччина (WU-19): Бек, Д. Ачикгез (Хільс, 46), Акстманн, Фреліх, Деппе, Грінченко (Дойч, 79), І. Ачикгез, Цдебель, Цикай, Нахтігаль (Бренгель, 65), Кетт.

Україна (WU-19): Боклач, Єфімчук, Левченко, Борисюк, Ольхова, Семків, Невар (Луцан, 86), Талеб, Радіонова (Бондарєва, 81), Молодюк (Сербук, 46), Глущенко.

Час початку матчів — київський.

Загалом у Лізі А виступають 28 команд (у тому числі вісім, які перейшли з Ліги B за підсумками другого раунду відбору сезону-2021/2022, що завершився цієї весни). Вони розбиті на сім груп. Команди кожної групи грають на одній арені у форматі міні-турнірів.

Збірні, які посядуть четверті місця, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В. Посів учасників перед другим раундом залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді. Бельгія також бере участь у змаганнях, незважаючи на пряму путівку до фінальної частини, яка належить їй як господарю.

Команди Ліги B (включно з тими, що вилетіли з Ліги А в другому раунді сезону-2021/2022, а також збірною Гібралтару, яка вперше бере участь у жіночих турнірах УЄФА) боротимуться за вихід до Ліги А в семи групах. Переможці груп перейдуть у вищий дивізіон.

Нагадаємо, молодіжна жіноча збірна України зберегла прописку в Лізі А, посівши третє місце у своїй групі другого раунду відбору Євро-2022.

Євро-2023 (WU-19). Перший раунд відбору

Ліга A

Група А1: Іспанія, Фінляндія, Швейцарія, Шотландія.

Група А2: Швеція, Нідерланди, Греція, Туреччина.

Група А3: Італія, Угорщина, Уельс, Сербія.

Група А4: Англія, Данія, Словаччина, Словенія.

Група А5: Франція, Ірландія, Польща, Північна Ірландія.

Група А6: Німеччина, Австрія, Україна, Ізраїль.

Група А7: Норвегія, Бельгія, Португалія, Мальта.

Ліга B

Група В1: Хорватія, Азербайджан, Чорногорія, Кіпр.

Група В2: Румунія, Латвія, Албанія, Вірменія.

Група В3: Ісландія, Литва, Фарерські о-ви, Ліхтенштейн.

Група В4: Боснія і Герцеговина, Молдова, Естонія.

Група В5: Болгарія, Косово, Гібралтар.

Група В6: Білорусь, Північна Македонія, Грузія.

Група В7: Чехія, Андорра, Казахстан.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...