Ліга конференцій. «Дніпро-1» поступився АЗу в Алкмарі та вийшов із групи з другого місця

У 6-му турі групового раунду Ліги конференцій український «Дніпро-1» в Алкмарі зустрічався з нідерландським АЗом.

Обидва клуби достроково забезпечили собі участь у плей-офф, залишалося лише в очній дуелі з’ясувати, хто посяде перше місце й одразу вийде до 1/8 фіналу, а хто з другого рядка отримає путівку до стикового раунду. У цій ситуації гостям треба було обов’язково перемагати.

Фото scdnipro1.com.ua

Утім, уже в дебюті зустрічі господарі відкрили рахунок — Одгар після передачі Карлссона на 8-й хвилині влучно пробив головою. Надалі нідерландці володіли певною перевагою, могли забити ще (Беукема мав дві нагоди в одній атаці), але дніпряни гостро контратакували. Мали моменти Піхальонок, Бабенко, Довбик. Останній на 40-й хвилині після передачі Амаша вдало зіграв на випередження біля стійки і зрівняв рахунок.

По перерві господарі активізувалися, намагаючись вирвати перемогу. Кілька разів українську команду рятував Валеф, зокрема, після ударів Карлссона й Керкеза. Але й воротар гостей не зміг нічого вдіяти на 87-й хвилині, коли Павлідіс, який вийшов на заміну, вдало підставив голову після навісу Сугавари. 2:1.

У складі дніпрян у матчі взяли участь гравці, які викликалися на осінній збір національної команди: Сарапій, Піхальонок і Довбик (гол).

Таким чином, «Дніпро-1» став у групі другим і чекає на жеребкування стикового раунду, яке відбудеться 7 листопада (початок — о 15.00 за київським часом). Матчі цього етапу відбудуться 16-го та 23 лютого 2023 року.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група Е

6 тур

АЗ (Нідерланди) — «Дніпро-1» (Україна) — 2:1 (1:1)

Голи: Одгар (8), Павлідіс (87) — Довбик (40).

АЗ: Вергулст, Хацидіакос, Беукема, Деккер (Павлідіс, 46), Керкез, Рейндерс (Копмейнерс, 89), Д. де Віт, Класі (к) (Базур, 89), Сугавара, Одгар (Лахдо, 65), Карлссон (ван Бредероде, 65).

Запасні: Віндаль Єнсен, Вестервелд, Бараси, Бюрмеєстер, М. де Віт.

Тренер: Паскаль Янсен.

«Дніпро-1»: Валеф, Адамюк, Сваток (к), Сарапій, Бузанелло, Бабенко, Піхальонок, Рубчинський (Когут, 85), Амаш, Назаренко (Кононов, 89), Довбик.

Запасні: Рибак, Кінарейкін, Юрчук, Логінов.

Тренер: Олександр Кучер.

Попереджені: Д. де Віт (69) — Бузанелло (56).

Арбітр: Анастасіос Папапетру (Греція).

3 листопада. Алкмар. Стадіон АЗ.

«Аполлон» (Кіпр) — «Вадуц» (Ліхтенштейн) — 1:0 (1:0)

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...