Дмитро Кубряк працюватиме на матчі чемпіонату України серед команд U-19 «Зоря» — «Металіст»

Рішенням Комітету арбітрів УАФ Дмитро Кубряк повернувся до лав арбітрів першої ліги ПФЛ. Наразі одесит отримав призначення на матч чемпіонату України серед команд U-19 «Зоря» — «Металіст», який відбудеться у Віті-Литовській 4 листопада.

Нагадаємо, Дмитро Кубряк був у числі добровольців, які наприкінці березня зголосилися поїхати в оточений Маріуполь. Як медик Дмитро допомагав пораненим воїнам, що перебували в укритті на «Азовсталі». У квітні нейрохірург разом із захисниками Маріуполя потрапив у полон, де пробув близько п'яти місяців. 

Під час недавньої зустрічі з президентом УАФ, членом Виконкому УЄФА Андрієм Павелком Дмитро Кубряк зізнався, що на власному досвіді переконався, наскільки цінним для футбольної спільноти й України загалом є кожен українець. «На відміну від наших ворогів, які постійно повторюють, що своїх не кидають, але на практиці вважають співвітчизників гарматним м’ясом, для України кожен її громадянин є найвищою цінністю. Під час перебування в полоні я відчував цю підтримку щодня, щохвилини, і це додавало сил і допомогло пережити неволю», — поділився емоціями Дмитро. 

Своєю чергою Андрій Павелко подякував Дмитрові за хоробрість, патріотизм та приклад, який надихатиме багатьох українців. «Дякую Дмитру за характер, хоробрість і патріотизм, які він проявляв навіть перед загрозою його життю! Я особисто й уся наша команда вірили, що вдасться звільнити нашого побратима, і завдяки нашим воїнам, Президенту України, командуванню збройних сил це вдалося, за що всім їм дуже вдячний. Упевнений, що після відновлення Дмитро успішно продовжить кар’єру арбітра в Україні, а із часом, вірю, зможе працювати й на міжнародних матчах», — зазначив під час тієї зустрічі в Будинку футболу Андрій Павелко.  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
23.10.2023 12:43

Представники України працюватимуть на матчах основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу

Два українці отримали призначення на матчі основного раунду Ліги чемпі...

29.09.2023 11:30

Офіційно. Роз’яснення Комітету арбітрів УАФ щодо арбітра Юрія Іванова

Комітет арбітрів Української асоціації футболу отримав лист від Коміте...

22.09.2023 13:02

Офіційно. Роз’яснення Комітету арбітрів УАФ щодо арбітра Олександра Солов’яна

Комітет арбітрів Української асоціації футболу отримав лист від Коміте...

21.08.2023 16:31

Представники України працюватимуть на матчах попереднього раунду Ліги чемпіонів із футзалу

Три українці отримали призначення на матчі попереднього раунду Ліги че...

Підписатися на новини