Ліга чемпіонів. «Шахтар» на останніх секундах випустив перемогу над «Реалом»

У 4-му турі групового раунду Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» у Варшаві зіграв унічию з мадридським «Реалом».

Через російське воєнне вторгнення гірники змушені проводити домашні матчі ЛЧ у Варшаві. Порівняно з грою в Мадриді тижневої давнини, в якій «Шахтар» поступився з рахунком 1:2, Ігор Йовічевич зробив лише одну перестановку — Шведа в «основі» замінив Траоре. Додамо, що у стартовому складі «Реалу» вийшов Лунін, який підміняє у воротах Королівського клубу травмованого Куртуа.

У першому таймі команди контролювали м’яч приблизно порівну, але мадридці атакували гостріше. На 18-й хвилині з гострого кута пробив Бензема — Трубін упорався. Гірники відповіли заблокованою спробою Зубкова. Під кінець тайму Трубін парирував удари Бензема й Родріго з гострого кута, а також упорався з пострілом Вальверде здалеку.

Фото uefa.com

Одразу по перерві «Шахтар» повів у рахунку, причому забив гол-близнюк того, який був у Мадриді. Знову Мудрик розігнав атаку, Михайліченко подав, а Зубков завершив ударом головою. «Реал» відповів неточними ударами Чуамені й Бензема після кутових.

На 65-й хвилині українці ледь не забили вдруге — Зубков вивів Траоре віч-на-віч із Луніним, форвард пройшов кіпера, однак із гострого кута поцілив у поперечину. Незабаром здалеку приклався сам Зубков — Лунін не без проблем парирував. Пізніше Мудрик пройшов кількох візаві та пробив поруч зі стійкою.

На 73-й хвилині іспанці відповіли пострілом Крооса повз дальній кут після розіграшу кутового. Наприкінці гри після подачі Васкеса над поперечиною пробив Вінісіус, у доданий арбітром час поруч зі стійкою спрямував м'яч Рюдігер. Утім, на 90+5-й хвилині Антоніо перестрибнув Трубіна й таки зумів зрівняти рахунок. Тож на останніх секундах матчу гірники втратили перемогу — 1:1.

У складі «Шахтаря» в поєдинку взяли участь гравці, які були викликані на останній збір національної команди: Трубін, Бондар, Матвієнко, Михайліченко (гольовий пас), Степаненко, Мудрик (замінений на 85-й хвилині), Зубков (гол, замінений на 81-й хвилині). Голкіпер збірної України Лунін відіграв повний матч за «Реал».