Ліга націй. Збірна України розгромила команду Вірменії в Єревані

У гостьовому поєдинку Ліги націй проти Вірменії підопічні Олександра Петракова здобули впевнену перемогу.

Поразка триденної давнини від Шотландії (0:3) відкинула збірну України на другу сходинку в групі. Щоб виправити ситуацію, нашій команді потрібно було перемагати в Єревані. Олександр Петраков вдався до радикальних змін, виставивши цілком новий стартовий склад.

Вірмени непогано почали матч, на 5-й хвилині після помилки Кривцова ввірвався до нашого штрафного Селараян, проте Лунін його удар потягнув. Пізніше наш кіпер не надто впевнено відбив штрафний у виконанні Бічахчяна. Однак із часом українці повністю заволоділи ігровою перевагою.

Фото Грігора Грігоряна

Так, на 20-й хвилині після класного закидання Ігнатенка Циганков із правої пробив у ближній — Юрченко впорався. Невдовзі гості вийшли вперед: після комбінації за участі Миколенка й Циганкова до штрафного ввірвався Зубков і прострілив на порожні ворота на Тимчика. Олександр забив свій дебютний гол за збірну України. Під кінець тайму господарі мали кілька шансів, однак точності їхнім ударам бракувало.

По перерві кавказці створили кілька моментів, але м’яч продовжив влітати саме в їхні ворота. На 57-й хвилині Тимчик прорвався правим флангом і віддав результативний пас на Зубкова, повернувши таким чином боржок. Згодом неточним ударом здалеку відзначився Циганков.

Потім Олександр Петраков кинув у бій Довбика та Ярмоленка, які майже одразу взяли участь у результативній атаці. На 69-й хвилині після низки коротких пасів Ярмоленко елегантно віддав до штрафного на Зубкова, який перекинув воротаря, а Довбик головою надіслав м'яч у сітку.

Вірмени відповіли ударом Арутюняна, з яким упорався Лунін. А на 81-й хвилині українці забили вчетверте — Довбик потримав м’яч у штрафному, скинув назад на Ігнатенка, і той щільним ударом здалеку відкрив лік власним голам за національну команду. Більше того, згодом після кутового дубль оформив Довбик, здорово розібравшись із кількома візаві.

У підсумку синьо-жовті розгромили суперника з рахунком 5:0. Тепер на українців очікує битва за перше місце із Шотландією, яка відбудеться в польському Кракові 27 вересня.

Вірменія — Україна — 0:5 (0:1)

Голи: Тимчик (22), Зубков (57), Довбик (69, 84), Ігнатенко (81).

Вірменія: Юрченко, Дашян, Амбарцумян, Мкоян (к) (Восканян, 75), Чалішір, Маргарян (Монрой, 75), Бічахчян (Арутюнян, 46), Грігорян, Байрамян, Барсегян (Шагоян, 63), Селараян (Серобян, 82).

Запасні: Бучнєв, Бегларян, Ст. Мкртчян, Мурадян, Галстян, Акопян, С. Мкртчян.

Тренер: Хоакін Капаррос.

Україна: Лунін, Забарний, Кривцов (Матвієнко, 76), Качараба, Тимчик, Сидорчук (к) (Піхальонок, 46), Ігнатенко, Миколенко, Зубков (Мудрик, 71), Яремчук (Довбик, 67), Циганков (Ярмоленко, 67).

Запасні: Волинець, Різник, Бондар, Михайліченко, Степаненко, Маліновський, Караваєв.

Тренер: Олександр Петраков.

Арбітр: Жоау Пінейру (Португалія).

Попереджені: Дашян (71), Арутюнян (88) — Сидорчук (30), Кривцов (61).

24 вересня. Єреван. Республіканський стадіон ім. Вазгена Саргсяна.