Збірна України з футзалу стала переможцем Кубку трьох націй

Із 12 вересня в молдовському Чореску продовжувався навчально-тренувальний збір нашої команди, приурочений до підготовки до відбору ЧС-2024.

Раніше збірна України з футзалу провела спаринг проти Молдови, в якому здобула перемогу з рахунком 6:1. Згодом підопічні Олександра Косенка знову обіграли господарів, але вже в межах товариського Кубку трьох націй — 7:4.

Тепер же синьо-жовті зійшлися з командою Румунії. Рахунок у зустрічі відкрив Ігор Чернявський, проте незадовго до перерви суперники відігралися. У другому таймі у складі нашої команди відзначився Даниіл Абакшин, а наприкінці матчу румуни забили у власні ворота. Тож, узявши гору з рахунком 3:1, українці заодно стали переможцями турніру.

Кубок трьох націй серед національних збірних із футзалу

18.09.2022

Молдова — Україна — 4:7

19.09.2022

Румунія — Україна — 1:3 (1:1)

Голи: Чіреш (17) — Чернявський (10), Абакшин (27), Олівейра (39, автогол).

Румунія: Тоніца — Хаднадь, Іслай, Олівейра, Маня; Лунгу, Дінікуца, Оаяня, Чіреш, Сассе, Араужо, Балінт, Гавріла, Карчун, Феррейра.

Україна: Ципун — Корсун, Шотурма, Зварич, Чернявський; Савенко, Сухов, Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник.

Попереджені: Араужо (16), Маня (19), Хаднадь (29) — Зварич (14), Чернявський (33).

20.09.2022

Молдова — Румунія. 18.00

Склад збірної України з футзалу

Воротарі: Кирило Ципун («Пяст», Польща), Олександр Сухов («ХІТ»), Юрій Савенко («Ураган»).

Польові гравці: Петро Шотурма, Ігор Корсун, Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк, Микола Микитюк (усі — «Ураган»), Михайло Зварич, Сергій Малишко, Віталій Радевич (усі — «Енергія»), Євген Сірий, Ігор Чернявський (обидва — «ХІТ»), Андрій Мельник (CLUST), Ярослав Лебідь («Космос», Естонія).

28.03.2024 19:34

Визначено склад збірної України з футзалу для участі в міжнародному турнірі в Литві

Олександр Косенко оприлюднив склад національної збірної України з футз...

23.03.2024 15:00

Збірна України з футзалу у квітні виступить на представницькому турнірі в Литві

10 квітня національна збірна України з футзалу вирушить до Литви для у...

18.02.2024 11:02

Усі учасники фінального турніру ЧС-2024 з футзалу, де виступатиме збірна України, визначаться до 24 квітня

Днями стали відомі ще чотири учасники фінального турніру чемпіона...

25.12.2023 16:00

2023: підсумки року для національної збірної України з футзалу

2023 року збірна України з футзалу здобула путівку на ЧС-2024, подолав...