Збірна України з футзалу вдруге поспіль перемогла Молдову в контрольному матчі

Із 12 вересня в молдовському Чореску триває навчально-тренувальний збір нашої команди, приурочений до підготовки до відбору ЧС-2024. Позавчора збірна України провела перший спаринг проти команди Молдови, в якому здобула перемогу з рахунком 6:1.

Сьогодні підопічні Олександра Косенка зустрілися з молдовською збірною вдруге, але вже в межах Кубку трьох націй.

Основні події розгорнулися в першому таймі поєдинку, який українці почали просто відмінно. Андрій Мельник, Ігор Корсун та Віталій Радевич забили у ворота наших суперників три м'ячі поспіль. Утім, після цього синьо-жовті дещо розслабилися, й Адріан Лашку з Крістіаном Обаде звели їхню перевагу майже нанівець. Але під завісу тайму Корсун оформив дубль, і команди пішли на перерву за рахунку 4:2 на нашу користь.

У другому таймі ці цифри зберігалися на табло досить довго, аж поки Ярослав Лебідь та Обаде не обмінялися голами впродовж 20-ти секунд. Далі Ігор Чернявський забив шостий м'яч нашої команди, на що результативним ударом відповів той самий Крістіан Обаде, оформивши хет-трик. А крапку в зустрічі поставив Петро Шотурма. Тож у підсумку збірна України перемогла з рахунком 7:4.

Попереду на синьо-жовтих очікує поєдинок у межах Кубку трьох націй проти Румунії, який пройде також у Чореску 19 вересня.

Кубок трьох націй серед національних збірних із футзалу

18.09.2022

Молдова — Україна — 4:7 (2:4)

Голи: Лашку (15), Обаде (18, 32, 38) — Мельник (4), Корсун (6, 19), Радевич (8), Лебідь (32), Чернявський (33), Шотурма (39).

Молдова: Кітороаги — Такот, Лашку, Обаде, Бурдужел; Капсамун, Кубань, Адам, Гуржуй, Цимпеу, Подлєснов, Гургуров, Гуцу, Негара, Кожокару.

Україна: Савенко — Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич; Ципун, Сухов, Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник.

Попереджені: Лашку (33) — Шотурма (34), Микитюк (37).

19.09.2022

Україна — Румунія. 18.00

20.09.2022

Молдова — Румунія. 18.00

Склад збірної України з футзалу

Воротарі: Кирило Ципун («Пяст», Польща), Олександр Сухов («ХІТ»), Юрій Савенко («Ураган»).

Польові гравці: Петро Шотурма, Ігор Корсун, Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк, Микола Микитюк (усі — «Ураган»), Михайло Зварич, Сергій Малишко, Віталій Радевич (усі — «Енергія»), Євген Сірий, Ігор Чернявський (обидва — «ХІТ»), Андрій Мельник (CLUST), Ярослав Лебідь («Космос», Естонія).

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...

15.04.2024 18:46