26 слухачів навчальної практики за програмою С-ліцензії УЄФА складуть іспит в Україні

Слухачі курсів за програмою С-ліцензії УЄФА завершили навчальну практику в Україні й готуються до складання іспитів для отримання диплому.

26 слухачів почали проходити курси за програмою С-ліцензії УЄФА у грудні 2021 року. І от наразі заняття завершено, й учасники готуються до найвідповідальнішого моменту — складання іспитів. 

Напередодні атестації до слухачів завітали перші віце-президенти УАФ Олег Протасов та Анатолій Демяненко. Вони тепло привітали всіх та побажали удачі на іспитах.

«Я й сам багато років тому був на вашому місці, навчався й ретельно готувався до тренерської роботи. Ніколи не слід зупинятися на досягнутому. Потрібно розвиватися й удосконалювати свої знання, щоб завжди йти в ногу із часом», — зауважив Олег Протасов.

«Я згадую початок своєї тренерської кар'єри й дуже вдячний своїм тодішнім наставникам — Валерію Лобановському та Костянтину Бєскову. Особливо хочу відзначити професіоналізм Валерія Васильовича. Тож бажаю й вам досягти висот і зичу всім удачі на тренерській ниві», — сказав Анатолій Демяненко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.09.2023 14:40

У Мілані пройшла офіційна зустріч представників УАФ та ІФФ

У Мілані, де відбувся кваліфікаційний матч Євро-2024 Італія — Ук...

12.09.2023 21:20

УАФ висловила протест щодо призначення арбітрів із рф на матч жіночої Ліги націй УЄФА

Українська асоціація футболу звернулася до УЄФА з офіційним листом, в...

24.08.2023 09:00

З Днем Незалежності, Україно!

Бути українцем — бути незалежним! Найвища цінність, що продовжу...

Підписатися на новини