Ліга чемпіонів. «Шахтар» і «Селтик» не виявили переможця у Варшаві

У 2-му турі групового турніру Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» зіграв унічию із шотландським «Селтиком».

Через російське воєнне вторгнення гірники змушені проводити домашні матчі ЛЧ у Варшаві. Ігор Йовічевич вирішив не змінювати стартовий склад, який у минулому турі приніс «Шахтарю» яскраву виїзну перемогу над «Лейпцигом» (4:1). «Селтик» же тиждень тому на власному полі поступився «Реалу» — 0:3.

Шотландці активно розпочали поєдинок і зуміли забити гол уже на 10-й хвилині — у контратаці Гакшабанович віддав у штрафний на Гатате, і той із допомогою рикошету від Бондаренка відправив м’яч у сітку. Пізніше у «Кельтів» небезпечно пробивали Гакшабанович і Єнц, проте Трубін був на місці.

Фото uefa.com

Утім, «Шахтарю» вдалося переломити хід гри. На 29-й хвилині в контратаці Судаков запустив Мудрика лівим флангом, той вирвався віч-на-віч із кіпером і пробив точно під поперечину. Невдовзі Михайло організував гол для Шведа, проте перед цим випустив м'яч за лицьову, тож арбітри взяття воріт не зарахували. Пізніше Швед змусив працювати Гарта, непогано пробивши здалеку.

Фото shakhtar.com

У другому таймі «Селтик» мав значну перевагу за моментами та був ближчим до перемоги. Проте Трубін і захисники «Шахтаря» не дозволили шотландцям забити вдруге, а на 85-й хвилині вбивчий момент упустив Якумакіс, з 11-ти метрів пробивши повз ворота. У підсумку була зафіксована нічия — 1:1.

У складі «Шахтаря» в матчі взяли участь гравці, викликані на найближчий збір національної команди: Трубін, Матвієнко, Бондар, Степаненко, Мудрик (гол), Зубков (замінений на 61-й хвилині).

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група F

2 тур

«Шахтар» (Україна) — «Селтик» (Шотландія) — 1:1 (1:1)

Голи: Мудрик (29) — Бондаренко (10, автогол).

«Шахтар»: Трубін, Л. Тейлор, Бондар, Матвієнко, Конопля, Степаненко (к), Бондаренко (Джурасек, 74), Судаков (Очеретько, 77), Швед (Петряк, 61), Зубков (Траоре, 61), Мудрик.

Запасні: Шевченко, Пятов, Кривцов, Сікан, Михайліченко, Криськів, Топалов, Козік.

Тренер: Ігор Йовічевич.

«Селтик»: Гарт, Юранович, Картер-Вікерс, Єнц, Г. Тейлор, О'Райлі (Муй, 68), Макгрегор (к), Гатате (Тернбулл, 68), Гакшабанович (Маєда, 46), Фурухасі (Якумакіс, 68), Жота (Абада, 86).

Запасні: Бейн, Зігріст, Бернабеї, Абільдгор, Форрест, Ролстон, Велш.

Тренер: Ангелос Постекоглу.

Арбітр: Гленн Нюберг (Швеція).

Попереджений: Єнц (52).

14 вересня. Варшава. Стадіон Війська Польського.

«Реал» (Іспанія) — «Лейпциг» (Німеччина) — 2:0 (0:0)

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...

15.03.2024 13:19

Ліга чемпіонів. Визначилися суперники «Арсеналу» Зінченка та «Реалу» Луніна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги чемпі...

19.01.2024 16:00