Жіноча збірна України з пляжного футболу перемогла найсильнішу команду світу

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу проводила другий матч у відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023 року.

Після поразки в першому поєдинку від збірної Швейцарії (3:5) у другому підопічних Юрія Клименка екзаменувала найсильніша за рейтингом команда світу — Іспанія.

Перший період наші дівчата провели відмінно. І просто повинні були відкривати рахунок, коли за порушення на Ірині Дубицькій червону картку побачила перед собою Андреа. На жаль, штрафний удар із близької відстані Дубицька виконала невдало.

А от у другому періоді українки таки повели. Юлія Костюк вдало підправила м'яч у ворота після навісу Анастасії Терех. Відігралися іспанки за три хвилини до свистка на перерву. Марія Карбачо з далекої відстані реалізувала штрафний удар — 1:1.

У третій 12-хвилинці збірна України отримала чудову нагоду забити другий м'яч, однак Юлія Дехтяр не змогла реалізувати пенальті. Та, незважаючи на це, наші дівчата все ж спромоглися пробити оборону суперниць. Мирослава Випасняк реалізувала стандарт і принесла нашій команді сенсаційну перемогу — 2:1.

Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Жінки. Кваліфікація. Група В

Іспанія — Україна — 1:2

Голи: Карбачо (21) — Костюк (17), Випасняк (34).

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

На 8-й хвилині вилучена Андреа (Іспанія).

02.09. Іспанія — Швейцарія. 12.00

Нагадаємо, що путівки на Всесвітні пляжні ігри отримають чотири найкращі команди відбору із семи, що беруть у ньому участь. Тобто у групі потрібно фінішувати не нижче другого місця. Для цього необхідно перемогти Швецію.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...