Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася на старті кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала у відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023 року.

Суперником синьо-жовтих у першому матчі змагань була збірна Швейцарії — сьома команда світового рейтингу.

Перший період розпочався для підопічних Юрія Клименка невдало. Голкіпер швейцарок Крістін Шерер зуміла перекинути м'яч через Анастасію Терех. Утім, за три хвилини Ірина Дубицька ювелірним ударом від стійки воріт зрівняла рахунок. Однак за хвилину до першої перерви Сара Гарсія з кутового знов вивела наших суперниць уперед — 2:1.

Початок другої 12-хвилинки порадував — Юлія Дехтяр з далекої відстані завдала влучного удару — 2:2.  Ба більше, Анастасія Терех на 18-й хвилині із центра поля вистрілила в дев'ятку, й українки повели. Утім, суперник здаватися не збирався й за хвилину зусиллями Паскаль Кюффер відігрався — 3:3.

У третьому періоді шальки терезів знову хитнулися в бік Швейцарії. Спочатку невдалий відскок від піску дозволив оформити дубль Шерер, а невдовзі її досягнення ударом бісіклетою повторила Гарсія. 5:3.

Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Жінки. Кваліфікація. Група В

Швейцарія — Україна — 5:3

Голи: Шерер (3, 29), Гарсія (11, 30), Кюффер (19) — Дубицька (6), Дехтяр (13), Терех (18).

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

09.11.2023 15:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу зберегла місце в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) учетверте поточного року...

01.07.2023 21:07

Жіноча збірна України з пляжного футболу виборола срібло III Європейських ігор

Сьогодні у фінальному поєдинку III Європейських ігор жіноча збірна Укр...

10.11.2022 18:23

Жіноча збірна України з пляжного футболу не змогла зробити камбек у матчі з Англією на Neom Beach Soccer Cup 2022

Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного фу...