Збірна України з пляжного футболу вийшла до чвертьфіналу відбору Всесвітніх пляжних ігор із другого місця

Сьогодні збірна України з пляжного футболу проводила другий матч в європейському відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023 року.

Учора в Катанії підопічні Миколи Костенка перемогли Азербайджан (5:4) і забезпечили собі участь у чвертьфіналі. Сьогодні ж їм протистояла збірна Швейцарії, у поєдинку з якою визначалася доля першого місця в групі С.

Перший період пройшов у рівній боротьбі. Команди обмінялися ударами в поперечину, а єдиний м'яч забив Ноель Отт, вивівши швейцарців уперед.

На початку другої 12-хвилинки Еліотт подвоїв перевагу нашого суперника, а ще за хвилину м'яч у власні ворота зрізав Ігор Борсук. Наприкінці періоду Деян Станкович вийшов на перехоплення і зробив рахунок 4:0. На 23-й хвилині голкіпер збірної Швейцарії грубо порушив правила і заробив червону картку й пенальті. На жаль, Олег Зборовський переграти другого воротаря опонента не зміг. На останніх секундах Станкович ще й оформив дубль, скориставшись тим, що наша команда випустила замість голкіпера польового гравця.

У третьому періоді збірну України нарешті прорвало. Ярослав Заворотний зміг розмочити рахунок, а Олександр Корнійчук — забити другий м'яч. Утім, одразу ж Сандро Спакка загасив промінь надії для нашої команди — 6:2. Під завісу зустрічі противники обмінялися голами Отта й Корнійчука — 7:3.

Отже, у чвертьфінал відбору Всесвітніх пляжних ігор із першого місця в групі С вийшла Швейцарія, а з другого — Україна. Суперником синьо-жовтих на цьому етапі буде Італія. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 2 вересня (18.30).

Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Чоловіки. Кваліфікація. Група С

Швейцарія — Україна — 7:3

Голи: Отт (12, 34), Еліотт (13), І. Борсук (14, автогол), Станкович (23, 24), Спакка (28) — Заворотний (26), Корнійчук (28, 35).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Глуцький, Войток, Щериця, Медвідь, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Зборовський.

На 23-й хвилині вилучений Еліотт (Швейцарія).

3  Азербайджан 2 0 0 0 0 0 2 8—12 0

Нагадаємо, що путівки на Всесвітні пляжні ігри отримають п'ять найкращих команд турніру. Загалом у боротьбу вступили 13 збірних, розділених на чотири групи.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00