Збірна України з пляжного футболу стартувала у відборі на Всесвітні пляжні ігри-2023 з перемоги

Сьогодні збірна України з пляжного футболу стартувала в європейському відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023 року.

У сицилійській Катанії підопічні Миколи Костенка розпочали боротьбу за перепустку на Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Збірна України зустрічалася з командою Азербайджану, яка напередодні поступилася Швейцарії — 4:7.

Синьо-жовті відкрили рахунок уже на 3-й хвилині зусиллями Олега Зборовського. Незважаючи на те, що Маммадов відновив рівновагу, на першу перерву команди пішли за мінімальної переваги українців. Дубль оформив Зборовський.

У другій 12-хвилинці азербайджанці знову відігралися, однак Тарас Коваленко й Юрій Щериця забили ще два м'ячі — 4:2.

Найнапруженішим видався третій період. Коли Дмитро Войтенко довів перевагу синьо-жовтих до трьох голів, здавалося, що справу зроблено. Однак суперник думав інакше й зумів скоротити відставання до мінімуму. Останні секунди матчу були дуже нервовими, однак українці вистояли.

У підсумку — 5:4 на користь збірної України, яка, таким чином, уже забезпечила собі місце у чвертьфіналі.

Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Чоловіки. Кваліфікація. Група С

Україна — Азербайджан — 5:4

Голи: Зборовський (3, 12), Коваленко (20), Щериця (20), Войтенко (31) — Маммадов (8), Гусейнов (16), Раміль (33), Назаров (35).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Глуцький, Войток, Щериця, Медвідь, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Зборовський.

29.08. Швейцарія — Азербайджан — 7:4

30.08. Україна — Азербайджан — 5:4