У Будинку футболу відбувся навчальний семінар для делегатів та офіцерів безпеки сезону-2022/2023

Сьогодні, 15 серпня в Києві в Будинку футболу відбувся навчальний семінар для делегатів та офіцерів безпеки сезону-2022/2023.

У роботі семінару взяли участь перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, голова спільної атестаційної комісії делегатів УАФ та офіцерів безпеки УАФ Ігор Гатауллін та голова Комітету УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Геннадій Прокопович.

Подібні семінари проводяться перед стартом кожного чемпіонату, але сезон-2022/2023 — перший, який розпочнеться в умовах воєнного стану. Тому зрозуміло, що увагу учасників семінару додатково звертали на дії під час надзвичайних ситуацій, зокрема — оголошення під час матчу повітряної тривоги. Правила дій у подібній ситуації було закріплено під час практичного заняття, що відбулося після теоретичної частини семінару.

«За дорученням президента Андрія Павелка Українська асоціація футболу провела величезну роботу з підготовки до старту нового чемпіонату, який розпочнеться в надскладних умовах. Але принаймні тепер ми з вами маємо документ, що регламентує організацію та проведення матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах воєнного стану.

Цей документ затверджений Міністерством оборони України, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Національною поліцією та Міністерством внутрішніх справ України. Ви, своєю чергою, серед іншого маєте контролювати бездоганне виконання вимог цього документа, адже питання безпеки є головним пріоритетом в організації цього чемпіонату», — наголосив, звертаючись до учасників семінару, перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
21.09.2022 17:19

Представники Асоціації ветеранів футболу України зустрілися з керівництвом УАФ

21 вересня в Будинку футболу відбулася робоча зустріч керівництва&nbsp...

20.09.2022 09:00

Координаційний центр УАФ надав гуманітарну допомогу Головному військовому клінічному госпіталю в Києві

Координаційний центр та гуманітарний хаб УАФ у Будинку футболу сформув...

19.09.2022 14:41

26 слухачів навчальної практики за програмою С-ліцензії УЄФА складуть іспит в Україні

Слухачі курсів за програмою С-ліцензії УЄФА завершили навчальну практи...

17.09.2022 08:02

Українська асоціація футболу продовжує співпрацю з Київським військовим ліцеєм ім. Івана Богуна

16 вересня до славетного Київського військового ліцею ім. Івана Богуна...

Підписатися на новини